Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon nagy patkány voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy patkány voltam? (Nem kamu kérdés)

Figyelt kérdés
Egyke vagyok, gazdag, de eléggé helikopter-szülőkkel. akik épphogy' nem mondták ki, hogy csak akkor fognak felnőttnek tekinteni, ha saját családom lesz. Eddig minden barátom és exem kihasznált és csak a szüleim pénze miatt barátkozott/járt velem, más meg rajtam élte ki a kisebbségi komplexusát. Az exem, akivel nemrég szakítottam volt az egyetlen kb. aki felnőttként, egyenrangúként kezelt, nem akart kihasználni, és nem is használt bokszzsákként. A srác jóval idősebb volt nálam, már dolgozott, és jól keresett, azt mondta, hogy szeretett és feleségül akart venni, és még arról is beszéltünk, hogy érettségi után hozzáköltözöm és a diplomám után összeházasodunk. Azt kamuztam neki, hogy én is szeretem, és feleségül akarok menni hozzá, de közben alig vártam, hogy beadjam a jelentkezésemet egy pesti egyetemre, és elhúzzak itthonról érettségi után (16 éves korom óta dolgozom, de a szüleim sosem engedték elkölteni a pénzemet, úgyhogy megvan a spórolt pénzem a saját bankszámlámon). Szakítottam a barátommal, és végül kiderült neki is, hogy egész idáig csak hazudtam, hogy szeretem, és valójában nem is akartam közös jövőt vele.
2018. ápr. 3. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Zajlik az elet.
2018. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Az nem kifejezés.
2018. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Lalalaaaaaa
2018. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Radicsnál ügy mondják: "nem lopott!"

Gyk-n meg "nem kamu!"


Viccet félretéve,eléggé nagy gerinctelenség volt a részedről hazudni annak az egy embernek,ki nem a pénzedért szeretett.

2018. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom az értelmét a kérdésnek sem, meg annak sem, hogy mi olt jó neked abban, hogy hazudtál az érzéseidről.
2018. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem a pénzemért szeretett, de ő meg kb. mindenkitől eltiltott és féltékenykedett, ha másokkal barátkoztam.
2018. ápr. 3. 15:34
 7/10 Bence_ ***** válasza:
97%
Menj el egy pszichológushoz, okkal jössz össze ilyen emberekkel.
2018. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima hétköznapi történet, nem ítéllek el egyáltalán.

Még fiatal vagy. INkább válts és szakíts most.

2018. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
És most akkor mivan? Hétköznapi történet, egyik ember kihasználja a másikat. A mai világban ez megszokott. Beálltál a sorba, gratulálok. Akarsz még valamit, vagy csak ennyire unatkozol?
2018. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az voltál.

Én is szeretnék jó messzire költözni a szüleimtől,emiatt mégse mászok rá senkire és nem kamuzok neki.

2018. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!