Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aggodalomra adhat okot, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggodalomra adhat okot, ha a házunk körül ólálkodik szakítás után, ha egyébként eléggé ártalmatlan ember?

Figyelt kérdés

Szakítás után hetekig mindennap többször jött el a házunk előtt, hangosan, hogy halljam, hogy még mindig erre jár és érdeklem.

Egyébként sosem erőszakos, inkább félt megkeresni összeveszés után.

Mi a véleményetek erről?

Én vagyok a nő, ő a férfi.


2020. okt. 26. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedik. De miért nem mondtad meg neki egyértelműen, hogy vége?
2020. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván anélkül nem lehet megmondani, hogy ismernénk, de a látszólag ártalmatlan emberekből szoktak lenni a csendes őrültek, akikről bűntények után úgy nyilatkozik a szomszéd, hogy "hát a Józsit nem ilyennek ismertük, magának való, csendes ember volt". Én nem venném azért olyan könnyen a dolgot, és szólnék neki, hogy az, hogy ennyit sündörög a ház körül, az fura, és inkább ne tegye, ha lehet.
2020. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a teljes passzivitás vált be. Ha becsöngetett amikor otthon voltam, akkor nem reagáltam rá. Az utcán már körülbelülre tudtam, hogy hol és milyen időpontokban jelenik meg autóval. Akkor nem néztem rá, sőt elfordultam. Ha tehettem, letértem egy másik útra, és onnan folytattam az utam. Talán 1 vagy 2 hete volt, nem emlékszem pontosan mikor, hogy kiakadt rám a házunk előtt. Hangosan nyugtázta, hogy hülye vagyok és nagyon utál már engem. 😋 Azóta nem keres.

Szóval szerintem valahogy érd el te is ezt az állapotot. Idegesítsd fel azzal, hogy levegőnek nézed, nem beszélsz vele, nem nyitsz ajtót. Elege lesz belőle és nem jelentkezik többé. 🙄

2020. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!