Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kikezdett vele, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett vele, vagy csak ártalmatlan kedvesség?

Figyelt kérdés

A szerelmemmel közös megegyezés alapján szakítottunk kb. 1,5hete.

(Azert nevezem a szerelmemnek,mert még mindig szeretem, s Ő volt az első igazi szerelmem, bár már húszas éveim elején járok, de lejebb már "exem"ként fogok írni Róla)


Tehát ma történt valami, amin eléggé felhúztam magam és nem tudok józan fejjel dönteni,hogy ez mi is lehet, szóval...írjatok véleményt. köszi :)


Az exemnek van egy haverja, a havernak pedig egy KISKORÚ lánya, akit az exem évek óta ismer, s a kislánynak az exem mindig is szerelme volt...

Nos, amikor együtt jártunk, a kislány tudta ezt. S bár sosem beszélgettek sem közösségi oldalon, sem telefonon, azért tudtam hogy a lánynak az én pasim a gyerekszerelme.

Ezt a párom is tudta, de sosem foglalkozott vele, azt mondta ne nevettessem magam, hisz kislány, ráadásul a haverja lánya, plusz Ő nem pedofil, meg egyáltalán..ez nevetséges.

Amikor együtt voltunk-most nyáron- a kislánynak volt bulija, amire mi is hivatalosak voltunk, de az exem nem akart menni, és finoman leépítette a kislányt, hogy inkább van VELEM és ne haragudjon, de nem tud menni.

Tehát az exem mindig kedves és barátságos és udvarias volt a lánnyal, de azért mint ez is mutatja-megtartotta a távolságot.


Ezért lepődtem meg azon, amit ma láttam a facen.

A lánynak pár napja volt a szülinapja, s az exem irt neki az üzenőfalára, hogy "Boldog születésnapot"-plusz egy pirulós mosolyt a végére.

Ennyi.

De eléggé felhúztam magam, hisz amikor együtt jártunk soha sem köszöntötte fel a lányt, és khmm... nem tudom ezt hová tenni.

Tekintve , hogy szétmentünk, és tudjuk hogy a lánynak Ő pedig bejön...szóval kikezdett a kislánnyal?

Vagy én látok rémeket, és semmi rossz nincs ebben, mert csak kedves akart lenni?


A dolog azért fura, mert a lány most volt 14éves.

Az exem pedig 32.


Ki mit gondol?


Előre jelzem: szexxel kapcsolatos és egyéb trágár véleményeket nem kérek.

Így is eléggé ideges és szomorú vagyok.


Köszönöm


2016. okt. 4. 22:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

bocsánat, ha nevetséges a kérdés.

Biztosan ki fogtok cikizni miatta.


De igaziból nagyon kattogok Rajta. Mindig Rá gondolok és bevallom, fájna ha mással lenne együtt, és eléggé féltékeny vagyok még így is,hogy már az exem. :(


Attól pedig egyenesen kiráz a hideg és méginkább megijedek, ha arra gondolok hogy komolyan egy 14éves kiskorú lányra vetett szemet?

Jézusom, hisz 1év van közöttük, s a törvény ezt simán bünteti.

Oké, tudom a pasik szeretik a tiniket, de húhhh ez magas labda lenne nekem nagyon.

2016. okt. 4. 23:03
 2/17 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam. hisz **18 év van közöttük
2016. okt. 4. 23:03
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Kérlek mondd, hogy félreértettem valamit, és nem egy facebookos smiley miatt szakítottál a pároddal???!! Ha mégis így van, akkor jobb így, szegény pasit megmentetted magadtól...
2016. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jaj dehogyis!

Nem ezért lett vége. annak más oka volt (de nem megcsalás)

1,5hete szakítottunk. Ez a smiley-s írás meg 2napja történt

2016. okt. 4. 23:10
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Amíg együtt voltatok azért nem köszöntötte fel, mert tudta, hogy zavart volna (amit nem értek, azt is felköszöntöm, akivel nem beszélek).

Most meg már "szabad" ilyen téren, a tiltásaid nem vonatkoznak rá, így fel meri köszönteni. A smiley meg csak egy érzelemkifejező eszköz, hogy ne legyen az egész olyan rideg, de ha szivecskét rakott volna oda, hidd el, az se jelentett volna semmit.

2016. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

szia, köszönöm.


Értem, tehát akkor ez nem jelenti azt, amitől tartok?

SZóval,hogy rámozdult a lányra vagy pedofil lenne ugye??

2016. okt. 4. 23:14
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy kinek és mit írogat. Szakítottatok ez a lényeg. Miért érdekel ennyire? Féltékeny vagy talán?
2016. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

igen az vagyok, hisz aszakítással az érzések sajnos nem múlnak el azonnal.


talán baj? Szerintem nem ciki, én felvállalom

2016. okt. 4. 23:17
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Hogyne lenne bak? Már semmi közötök egymáshoz. És légy erős: ha esetleg rámozdult _volna_, azt sem büntetné a törvény.
2016. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*baj
2016. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!