Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép nők! Ti mit gondoltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők! Ti mit gondoltok ha egy nagyon ronda pasi mond nektek ártalmatlan, szép bókot?

Figyelt kérdés

Futár vagyok, iratokat viszek. Az egyik nagy irodaházban a recepciós csaj nagyon tetszik nekem, de sajnos esélyem sincs nála amibe bele is törődtem. De nagyon bírom, nagyon kedves csaj, így szoktam bókokat mondani neki, de csakis igaz és nem kellemetlen dolgokat. Pl péntekre szőkére volt festve a haja és mondtam neki hogy milyen csinos, nagyon jól áll neki ez a hajszín, kiemeli a szép zöld szemeit. Nem tudom, hogy ez sok volt-e a részemről? Nem akarok átmenni kellemetlen kategóriába! Ha nincs mit dicsérnem, akkor csak úgy nem szoktam bókokat mondani neki, nem akarok valami őrült rajngóként viselkedni.

Szerintetek ez hogyan érinti a hölgyet? Zavarja hogy neki nem tetsző férfi mond neki bókot, csak udvarias? Legutóbb elvörösödött, a papírokat nézte és úgy mondta hogy “jaj köszönöm, de kedves” majd össze vissza kapkodott, aztán nekem mennem kellett, de elfelejtett köszönni is. Remélem nem bántottam meg! Gondolkodom, hogy bocsánatot kell-e kérnem? Egy jó pasitól azért biztos máshogy veszik az ilyesmit a nők, annak biztos örülnek ha olyanok ismerik el őket.


2019. máj. 19. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvastam pont ilyet multkor, hogy a nőknek sokszor csak a külső jegyeit dícsérik, meg érződik ez a bevágódni-akarás, és az meg a kérdezőt eléggé zavarta, taszította. Inkább beszélgetést, figyelmet várt volna, de azt intelligens módon, hogy érezze az illető férfi, hogy van nyitottság, vagy nincs. Már nem tudom, hogy itt hol olvastam, pár hete volt.
2019. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a munkahelyén kell leszólítani, inkább te add meg az elérhetőségedet és várj, amíg ő reagál. Hidd el, semmivel sem jobb, ha egy modell szorít sarokba és erőszakoskodik. Képzeld magad a helyébe, és hogy egy meleg pasi érdeklődik irántad ugyanilyen körülmények között. Ha te biztonságban éreznéd magad és úgy látnád, hogy a pasi érti, mi az, hogy "nem", akkor mehet.
2019. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Munka közben zavartad, ez is közrejátszhatott a viselkedésében. Lehet, hogy azért jött zavarba és vörösödött el, mert már azt kívánta, hogy inkább mennél el. Ahhoz, hogy kiderítsd, mit gondol valójában, na ahhoz kell az a bizonyos kettő tulajdonság, amit úgy hívnak, hogy 1. emberismeret és 2. empátia.
2019. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Belső tulajdonságokat is szoktam dicsérni. Múltkor is mondtam, hogy ő a legügegyesebb, leggyorsabb az összes csaj közül ahova járok. Ilyesmiket. De lehet hogy tényleg sarokba szorítva érzi magát. Bár soha nem szoktam feltartani és lökni a szöveget, max ha 2 percet ott szoktam lenni, amíg átveszi a papírokat. Közben mondok ezt-azt de ennyi.

Legközelebb nem mondok semmit akkor inkább, az a biztos :) Nem akarom zaklatni egy kicsit se meg kellemetlen helyzetbe hozni. Neki megvan az elérhetőségem amúgy a munka miatt, de tökmindegy.

2019. máj. 19. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki és megköszönöm szépen. Bárki mondja.
2019. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha igénytelenség miatt ronda, akkor zavar, hogy azt gondolja, egy szinten vagyunk, van esélye nálam. Ha nem igénytelen, csak nem nyert a genetikai lottón, jólesik és megköszönöm.


Az esetedben lehet, az bolt a gond, hogy folyamatosan bókolsz, és kínosan érzi magát, nem tudja, hogy vegye ezt simán bóknak vagy állítson le, nem tudja, leesett-e neked, hogy nem akar tőled semmit stb.

2019. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!