Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy vészeljem át, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészeljem át, hogy kihasznált és már szóba sem áll velem?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem vele és már az üzenetemet se olvassa el. Már kéthete, nem tudom túltenni magam ezen! Mit tegyek??😢😢😢

34N



2020. nov. 9. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj túltenned magad.

ez is egy tapasztalat.

Előbb alaposan meg kell ismerni, ki kell ismerni

a másikat, mielőtt rászánod magad, hogy közelebbi

kapcsolatot létesíts vele.

2020. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hellmano ***** válasza:
33%
Butus voltál. Elhitted, hogy olyan jó vagy, hogy kellesz neki, de csak a pinád kellett és ennyi.
2020. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hogyan ne őrüljek meg?? Mert már nem bírom!😥😭
2020. nov. 9. 21:05
 4/11 Hellmano ***** válasza:
52%
Épp az előbb írtam egy 26 éves csajnak, hogy nem vagy már olyan kislány, hát rád 34 évesen még jobban illik ez :D Tessék tovább haladni ezt elnyelted, legközelebb nem vétesz ilyen hibát, tanultál belőle és ennyi.
2020. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a szexet te is akartad, nem? Ez nem olyan dolog, hogy elvett tőled valamit. Fogd úgy fel, hogy volt egy jó együttlét, de a csávót nem érdekelte a személyed, így jól jártál, hogy tovább állt.

Te ettől nem lettél kevésbé értékes ember.

2020. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És van miért szégyellnem magam?
2020. nov. 9. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: nincs.
2020. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
34 évesen nem egy 19 éves szintjén kéne lenni, már bocs.
2020. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te szégyened! Rengeteg nő járt már így, köztük én is. Csak ők megvárták még beléjük zúgok és utána ejtettek pofára. Ez nem az én szégyenem, nem én hazudtam az ő arcukba. Rábízom az életre a dolgokat.
2020. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is durva, hogy 34 évesen még itt tart valaki. Mármint ezen a lelki lerokkanáson. Ennyi idősen már tudni kéne kezelni higgadtan, nyilvános szenvedés nélkül is az ilyen dolgokat.
2020. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!