Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan ismerkedjek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek így?

Figyelt kérdés
Elpazaroltam a fiatalságom egy olyan nőre, aki nem érdemelte volna meg. Tizenévesen jöttünk össze, első kapcsolat volt. Nekem ezalatt senkivel sem volt dolgom, pedig lett volna érdeklődő. Ő többször megcsalt, szakítás után is volt kihez mennie. Most itt vagyok 25 felett és semmi tapasztalatom az ismerkedésben. 20 évesen jól néztem ki és pozitívan álltam az élethez, most egy testi-lelki roncs vagyok. Semmilyen jó tulajdonságom nem maradt meg, minden szeretetem egyetlen nőre pazaroltam, aki most röhög rajtam az új párjával. Tele vagyok keserűséggel. Pénzem is ráment sok, pedig én dolgoztam meg érte. Van innen még kiút?

2020. jún. 27. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Isten hozott a való világban. Ha hülye leszel, akkor a felnőtt éveid is elpazarlod egy nőre, ha okos, akkor csak a szükségleteid elégíted ki rajtuk. Sajnos ilyenek, ideiglenes állomás vagy csak egy nőnek, mert mindig keresi a jobbat, s csak az a kérdés talál-e? Idővel biztos fog... Ha megérzi h szereted, akkor be is csap, ahogy a volt párod is. Szóval ne tedd (szerintem). Kiút? Összeszeded magad, előre nézel és kizárólag magaddal foglalkozol. Hátra ne nézz és hozd ki magadból a legjobbat!
2020. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Jah és jönnek majd a női nagy megmondók, h te voltál a hibás. Ignoráld...
2020. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Innen szép a felállás. Sokan jártak már a cipődbe fordított helyzetben, nőként is, és sokan felálltak, és nem voltak keserűek. A jó tulajdonságok meg ha valóban voltak, azok most is vannak, van ami sosem változik.


*aki most röhög rajtam az új párjával*

Ez meg inkább férfiakra igaz, mint sem egy nő tenné.

2020. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 kieg. Jah, és már megbocsáss 25 évesen az embernek még semmit nem kell ahhoz tennie, hogy csinos legyen, még ha padlót is fogott akármi/akárki miatt:D


A másik megjegyzés meg:


Legyen akár nő, akár férfi az nem ember aki egy új emberrel a régit, akihez valamikor is egyetlen egyszer is tartozott kineveti. Teccik érteni?:D Az exekről általában jóérzésű ember nem beszél az új kapcsolatában.

2020. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló képen jártam én is. Az én barátom ugyszint kihasznált anyagilag és érzelmileg is. Sajnos vak voltam a szerelemtöl és nem láttam a valóságot, ráadásul még le is ragadott és megalázott a lehető leg ocsmányab módon. Aztán a 2.barátom is hasonlóan viselkedett velem,sajnos mindezek miatt mostmár nehezen bízok bármiben is és ismerkedés is nehezen megy meg nem is merek már
2020. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!