Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám elengedni? Elenged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elengedni? Elengedjem egyáltalán?

Figyelt kérdés

Csak 1 hónapig jártunk, de nagyon jó srác, régen éreztem úgy, hogy megpróbálnék valakivel kapcsolatban lenni. vele úgy éreztem minden passzol. Úgy tűnik ez csak részemről volt meg, ő ahogy jobban alakultak a dolgok elkezdett furcsán viselkedni, kicsit meghátrált. Végül én mondtam ki a végét, ő pedig azt mondta sajnálja, de egyenlőre ,,nem áll készen egy kapcsolatra", de nagyon jó velem stb, a szokásos rizsa....Állítása szerint nem velem volt a baj, csak nem tudja mit akar.

10 hónapja lett vége egy 6 éves kapcsolatának, szerintetek még szereti az exét, és amiatt? Vagy csak fél, hogy újra fájdalmat okoznak neki?

3 hete nem beszéltünk, de nekem nagyon hiányzik és érthetetlen az egész. Nem volt semmi problémánk, vagy ha neki volt is miért nem mondta el nekem? Próbálom magam lefoglalni munkával, sporttal, elkezdtem tanulni, barátokkal vagyok stb, de még így sem hagy nyugodni. Nem kerestem eddig, nem akarok szánalmas lenni, tiszteletben tartom amit mondott, csak ezer kérdés van még a fejemben. Lehet nála lassabban alakulnak ki a dolgok, és türelmesebbnek kellett volna lennem? Mert tudom, hogy 1 hónap kevés. Ti mit gondoltok?

22/L


2020. nov. 12. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Csak dugni akart és nagyon jól eljátszotta, hogy nem ez az igazság.
2020. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolod? :( Sok fuckboyt ismertem, és ő tényleg nem ilyen. Egyáltalán nem csapongó, nem is nagyon bulizik, nem megcsalós fajta. Dolgozik sokat, meg a családjának segít. Szóval ilyen tipikus ,,jófiú", emiatt nehezen nézem ki belőle. Bár már nem tudom mit higgyek.
2020. nov. 12. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Te mondtad ki, hogy vége. Mondd neki, hogy kezdjétek újra.
2020. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Állítása szerint nem velem volt a baj, csak nem tudja mit akar."


Nem jöttél be neki annyira amennyire kell. Ha logikusan végig gondolod, amennyiben neked tetszik valaki és jól érzed magad vele, akkor nem koptatod le semmilyen indokkal.

2020. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó igen, teljesen egyetértek veled. Csak nem értem miért nem mondta ő el még mielőtt szakítottam volna vele. Inkább bántson meg az igazsággal, mint hogy ilyen bizonytalanságba hagyjon.
2020. nov. 13. 08:35
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as igaz, hogy èn mondtam ki a végét, de ő nem akarja ezt az egészet. Azt gondolom, hogy neki kellene lépnie ebben az esetben, hiszen ő volt bizonytalan, nem én.
2020. nov. 13. 08:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd felesleges ezen kattognod igazából,tudom, könnyű mondani:D de úgysem fogod megtudni az igazat. A lényeg sztem az, hogy ha tényleg annyira akart volna nem engedett volna el, félt volna elveszíteni.

Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan:) hasonló sztori

22/L

2020. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Egyszerűen nem merte elmondani. Ezzel az a baj, hogy jobban megkínoz vele, mintha simán elmondta volna. Velem 2 napja játszották el ugyan ezt, pedig azt hittem, hogy őszintén írogat nekem a hölgy. 39f
2020. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, most sokkal rosszabb. Nyilván nem esik jól az embernek, ha nem jön be a kiszemeltjének, de akkor legalább nem rágódnék rajta, és azt meg elfogadom, hogy nem mindenkinek vagyok az esete.

Sajnálom utolsó, hogy veled is ez történt :(

2020. nov. 13. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos az ilyen tipikus jófiúk néha nagyon kegyetlenek tudnak lenni és pedig pont azért, mert azt hiszik, hogy elhallgatással, hazugságokkal nem bántják a másikat. Pedig de, hosszú távon csak az őszinteség a kifizetődő - persze megfelelően kommunikálva, nem nyersen a másik arcába lökve. Nekem is van ilyen tapasztalatom, és azóta más szemmel nézem a csendes-rendes jófiúkat.
2020. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!