Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elengedjem a dolgot végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem a dolgot végleg?

Figyelt kérdés
Adott egy srác (32) akivel neten ismerkedtem meg. Külföldön tanul, év elején 3 hetet töltöttünk együtt, közös döntésre ő jött haza (első találkozás). Majd visszament és egy darabig minden rendben volt. Egy idő után (talán női megérzés) azt éreztem, hogy valami nincs rendben (eltávolodás, kevesebb érdeklődés stb). Ezt jeleztem, és elsőre sikerült is megbeszélni, de egy idő után ugyan ezek a problémák, majd úgy érzetem, hogy jobb külön utakon, amit jeleztem felé. Ez őt nagyon megérintette, de túl jutottunk rajta. Legalábbis azt gondoltam. De ő 180fokos fordulatot vett. AZ utóbbi időszakban előbb minimálisra csökkent a kommunikáció, majd ott tartottunk, ha én nem keresem, ő egyáltalán nem. Általában az egyetem miatti stresszre hivatkozott, frusztrációra és arra, hogy visszahúzódott, mert én anno kezdeményeztem, hogy külön talán jobb lenne. Megértően álltam a dologhoz, mindaddig, míg meg nem láttam, hogy újra aktív a társkeresőn (én végleges regisztráció miatt léptem be, és meg is tettem). Ugyan számon nem kértem, csak jeleztem felé, hogy nem igazán értem ezt az egészet. Próbáltam neki leírni, hogy min megyek keresztül, és nem igazán esik jól ez a viselkedés, ahogy ő viselkedik velem az utóbbi időszakban. Bennem bennem volt, hogy pozitív irányba vigyük ezt a dolgot, de azt éreztem, hogy benne nem. Felhozta kb egy hónapja, hogy augusztus második felében tudna hazajönni, de akkor ha jönne, hosszabb időre. Viszont a társkeresős dolog miatt nem tudtam hogyan kezelni ezt a dolgot. Felhívtam, és elmagyaráztam neki, hogy azt gondolom, nem fair, ha ő tudta már egy jó ideje, hogy nem akar tőlem semmit, ennek ellenére reménykedni hagyott. A viselkedése (nulla kommunikáció, ridegség stb) sem volt fair, hisz én tényleg próbáltam azt a hibámat (szakítás) "jóvátenni", és mindig kedvesen, türelmesen a dolgokhoz állni. A hívásomnak ugyan örült, de annak, amiért hívtam, már nem annyira. Elmondtam neki, hogy én senkit sem hibáztatok, de mikor közölte, hogy nem tudja mikor jön haza stb, ott azért jeleztem, hogy talán nekem is kellett volna szólnia, mert én vártam, hogy hazajöjjön. Felhozta a társkeresős dolgot is, hogy ő nem aktív és nem ismerkedett, de ez a része, ahogy neki is mondtam, igazából nem foglalkoztat. Elég nehéz volt részemről elköszönni, és azt gondolom, neki még nehezebb. Gondolom nem erre számított. Ez kb egy hete volt. Nem tudom (talán csak a dolog frissessége miatt), hogy van-e értelme reménykednem, hogy esetleg "előkerül", vagy innen már nincs visszaút? Srácok, ti hogy látjátok?

2018. júl. 26. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Adott egy SRÁC 32 ???


Én itt elengedtem ...

2018. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 lehet úgy értette, hogy nem csak egy srác adott, hanem rögtön 32...:)
2018. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jogos! Írhattam volna férfit is...
2018. júl. 26. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem mit vártál egy olyan kapcsolattól, ahol a másik fél életvitel szerűen külföldön él, és nagy ritkán fél évente hazalátogat. Így nem lehet értelmes, felnőtt kapcsolatot kialakítani. Honnan tudod, hogy külföldön nincs barátnője, és te csak arra az egy évben pár hétre kellesz, amíg itthon van? Szerintem hagyd ezt a palit, ennél csak rosszabb lesz ez.
2018. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se bànkódj miatta. Te ebbe a kapcsolatba a hibàd után tetted az energiàt.Ő pedig a tàrskeresőbe külföldön. Legyen önbecsülésed, ilyet itthon is talàlsz. Ha pedig jobbra vàgynàl plàne
2018. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
2018. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!