Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Alkalmaztad már a mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmaztad már a mostanában annyira divatos ghostingolást? Tehát koptattad már le csendes eltűnéssel a másikat? Miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem,inkább engem szoktak.
2020. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de velem az utóbbi időben kétszer is megtették.
2020. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
86%
Kb egy hete egy itteni negyvenes nőnél, kb 10hónap beszélgetés utàn.
2020. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sose tennék ilyet.
2020. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult. Beszélgettem... khmm... beszéltem itt egy csajjal, ő is mondta, hogy ismerkedjünk. Kérdezgettem, válaszolt, de még csak vissza sem kérdezett. Az utolsó (talán a 4.) üzenete kb. egy fél oldal volt, amiben csak magáról mesélt, úgyhogy meguntam, és leléptem. Akinek ezt jelenti az ismerkedés, az nekem nem kell. Egyébként velem szokták eljátszani ezt az eltűnősdit, pedig én próbálom rendszerint fenntartani a beszélgetést, én kérdezgetem őket, próbálok újabbnál újabb témákat feldobni, szóval nem mondhatják, hogy közönyös vagyok, vagy hogy velem nem lehet társalogni.
2020. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 Az szép... Megkérdezhetem miért? Mármint általánosságban vagyok kíváncsi miért választja ezt valaki.
2020. nov. 14. 20:00
 7/18 A kérdező kommentje:
#5 Mondjuk ilyen rövid beszélgetéseknél, pár üzenet után még annyira nem is problémás ez az eltűnés. Az a 10 hónap az már igen, az már komoly.
2020. nov. 14. 20:04
 8/18 Noren1989 ***** válasza:
100%

Azelőtt a muci kinyilatkoztatta, hogy nem akar kapcsolatot (19év hàzassàgból lépett ki), megvolt vele a jó szex, kellemes beszélgetés, erre bejelentett, hogy megint "alakul valakivel".


Na mondom ez az az első kijelentését vàgja ketté, plusz megizentem, hogy foglalkozzon inkàbb az új vàlasztottjàval helyettem.


Erre még írt egy féloldalas litàniàt, amire nem voltam hajlandó vàlaszolni.

2020. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Volt, hogy azért mert kiderült hogy sokkal idősebb nálam, érzelmileg labilis, valószínűleg veszélyes ember az illető.

Dura pervezt is volt akit nem is érdekeltem, mint ember csak sextingelni akart.

Olyan is előfordult, hogy bántóan viselkedett, nem vette a jelzéseim, miszerint nem jön be a viselkedése, folytatta tovább, emiatt elvesztettem az érdeklődésem.

Olyan is volt, hogy kimondottan agresszívan viselkedett velem valaki, miután 2 nap ismeretség után nem válaszoltam minden élrelmetlen üzenetére, fenyegetett, stb.

Mindig jó oka volt annak, ha ghostingoltam vkit, az ilyeneknek felesleges magyarázkodni.

2020. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nem szoktam ilyeneket csinálni, de amikor kifejezetten ismerkedésről van szó, és amikor a másik fél is konkrétan kimondja, hogy ismerkedjünk, akkor ne nézzen már annyira szarba, hogy még csak vissza sem kérdez. Ha valaki ennyire nem becsül engem az ismerkedés során, akkor én sem fogom őt.
2020. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!