Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhatnék egy nyugodt, csendes fiút, aki rendben van?

Figyelt kérdés

Nem arra a típusra gondolok, aki annyira önbizalomhiányos, hogy nem képes megszólalni, emiatt rámondja magára, hogy ,,introvertált’’. Ezért nehéz is a helyzet, mert gyakran azért tűnnek az emberek introvertáltnak, mert annyi keserűség van bennük, hogy elhallgatnak, ezért felkeltik az érdeklődésemet, de aztán észre veszem mi van, és nagyon sajnálom őket, de nekik nem egy barátnőre hanem pszichológusra lenne első sorban szükségük. Nem általánosítani akarok, de vannak ilyen emberek a világban és néha megtaláljuk egymást. Kegyetlennek sem akarok tűnni, de szerintem minimum annyi önbizalom szükséges egy kapcsolathoz, hogy ne a másiktól várjuk, hogy életre hozzon minket, mert ez nem lenne egészséges.

Tehát egyszerűen olyan emberre vágyom, aki békés, csendes, szerény, de ismeri a saját értékeit, nem utál másokat maga körül, csak épp nem annyira feltűnő, nem beszél feleslegesen. És főleg aki nyugodt, szelíd és lehet vele csendben is lenni, nem azért, mert nincs benne semmi, vagy buta, szimplán mert ilyen, hogy nem vágyik folyton valami pörgésre, lehet vele nyugiban beszélgetni, vagy hallgatni.

Na kb ez a lényeg. Nem unalomra vágyom, csak nyugalomra és kiegyensúlyozottságra, de talán máshol van az ingerküszöböm, mint a legtöbb embernek.

De a fenn leírt fiúkat gondolom nem bulikban találni meg, vagy ha mégis, valószínűleg elkerülnénk egymást, mert pont ez a lényeg, hogy nem feltűnősködő, nyomulós típusról van szó. Pláne, hogy én sem nagyon járok bulizni. Nem tudom mit csináljak, most írjam ki tinderre vagy nem tudom hova, hogy légyszi legyél csendes és kiegyensúlyozott? Azért ezt talán mégsem kéne.

Az a helyzet, hogy van egy nagy előnye a hangosabb, nyitott embereknek, könnyű őket megtalálni, és könnyű náluk kezdeményezni.

Van bármi ötletetek, hogy találhatnék magamnak egy ilyen csendes, nyugodt természetű fiút, aki nem azért viselkedik így, mert rosszul érzi magát a világban?

Vagy túl nagy elvárás? Nagyon ritka, hogy valaki nem neurotikus, vagy épp üresfejű, de nem is pörgős és extrovertált?

Adjak lejjebb? Nehéz egy ideáltól megszabadulni...

Merre keressek?


18/L



2020. okt. 20. 22:50
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Remélem ebbe a kategóriába lehet ilyeneket is írni, nem csak társkeresőként funkcionál, ha igen, akkor bocsánat, nem nagyon ismerem ezt az oldalt.
2020. okt. 20. 22:52
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... lehet jelentkezni esetleg?? :)
2020. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

Azért a magas ló, meg némi alapos előítéletesség befigyel.

Nem, bocsi, VELED nem akarok ismerkedni, pedig teljes mértékben megfelelk az előírásaidnak.

2020. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%

Lefordítom: te az a kényes kis hölgyike vagy, aki szerint egy kapcsolat - meg egyáltalán egy ember élete - mindennemű problémáktól mentes. És ha mégsem, akkor egyből méltatlankodsz, hogy te aztán nem leszel az ő pszichológusa. Inkább gebedjen meg, mert hát annyira szereted. :D

Neked most vagy komoly mentális és szociális problémáid vannak, vagy egyszerűen borzasztó éretlen vagy. Egy normális kapcsolathoz a problémák is hozzá tartoznak. És az is, hogy akkor számíthatunk egymásra. A szavaiddal élve: kicsit egymás pszichológuai is vagyunk. Ha őt gyötri valami, akkor én ott vagyok, hogy támogassam, és amiben tudom, segítsem. Ha pedig nekem van valami problémám, akkor tudom, hogy számíthatok rá. Ez jelenti azt, hogy társak vagyunk.

2020. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Jönnek már a gyakoris pszichológusok :D
2020. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
20%

Én is illek a keresésedbe, de elvetted a kedvem a veled való ismerkedéstől.

Tudod én egy okos lányt szeretnék, aki nem Tinderen vagy Gyakorin próbálkozik az ideálja után, hanem elmegy bulizni és ott próbál kicsivel figyelmesebb lenni, mint te.

Bár bebukná, mert nem szeretek bulizni járni, szóval max golfozás közben vagy színházban találna meg.

2020. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
Ne ítéljétek el azért, mert válogat és szeretné megtalálni a hozzá illő férfit. Mi is ugyanezt tesszük.
2020. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

Még csak 18 éves vagy! Nem kell ennyire komolyan venni.

Lényegében bárhol, bárki által megismerkedhetsz egy ilyen emberrel.

Jó néhány intro ismerőse van mindenkinek, akik nem beszédesek.

A leírtakban érzem a hideg érzelmek iránti vágyad, aminek lehet, hogy csak a pontatlan fogalmazás az oka, de lehet, hogy tényleg egy problémákat egyedül megoldani akaró emberre vágysz, akinek nincs szüksége érzelmi támogatásra.

2020. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek! Nem tudom, félreérthető voltam-e, arra gondoltam, hogy nem szeretnék olyan emberekkel kapcsolatot kezdeni, akik fusztráltak és keserűek, és emiatt utálják maguk körül az embereket, bántanak másokat, mindenhez úgy állnak hozzá, hogy ,,biztos benne is csalódom, inkább meg sem szólalok, inkább utálok mindenkit’’. Nem volt szándékom elítélni ezeket az embereket, vagy ha már itt tartunk bárkit, de szerintem az egy reális elvárás, hogy a másik ne egy embergyűlölő valaki legyen, hanem legyen rendben a világban. Természetesen neki is lehetnek problémái, nehézségei, amikben támogatásra szorul, de az egy egészen más dolog, mint a kiábrándult utálat a világ felé, és a másoktól való elidegenedés.

Ezt a kérdést nem azért írtam ki, mert itt akarok felszedni bárkit, persze ha valaki szimpatikus nem fogom direktbe letiltani, de nem ez volt az eredeti szándékom, a tindert pedig pont, hogy arra hoztam példaként, amit még nem szándékozom elkezdeni 18 évesen.

Remélem így már világosabb, persze megértem, ha valaki ezzel mind nem ért egyet, de előítéletes semmiképp nem akartam lenni.

2020. okt. 20. 23:41
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ne alapozz az itteni véleményekre, rengeteg itt a frusztrált, nőgyűlölő egyén, akiknek bármit mondasz, le fognak téged hurrogni.
2020. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!