Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani a súlya miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani a súlya miatt?

Figyelt kérdés

Ez " elfogadható " indok lenne?

Nagyon megváltozott az alakja és a teste mint 5évvel ezelőtt volt. Rosszabb lett a fizikai állapota és az orvos is figyelmeztette de semmi változás.

A baj hogy eltávolodtam a magához való hozzáállása miatt ill. amiatt mert csak az ésszerűtlen kifogások h miért is ilyen az alakja.

6éves kapcsolatban élünk


2020. nov. 19. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Már írtál ki egy pár kérdést ezzel kapcsolatban. Szakíts vele, ha szeretnéd nem zavarna ennyire, de már nyílván nem szereted. Neki is jobb lesz, ha elengeded.
2020. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Szakíts. Ha lenne értelme a kapcsolatodnak, nem írnád ki ezt a kérdést ilyen sokszor.
2020. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tenném, mert én is kövér vagyok, úgyhogy igazságtalan lenne vele szemben. De ha te már nem szereted, tedd meg, mert csak az idő megy vele és csak nehezebb lesz a jövőben.
2020. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

A büdös életben nem lesz merszed szakítani, mert eddig se kellettél másnak, és félsz, hogy egyedül maradsz.

Felesleges ennyi kérdést kiírni. Millió választ kaptál, hogy szakíts már végre, mert mi unjuk a vergődést. Semmi eredmény.

Legalább innen tűnnél el végre!

2020. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Igen, elfogadható indok. Mindkét nemnél. Mint az összes önpusztító életmód és igénytelenség.
2020. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Elfogadható indok, de ezt a kismilió előző kérdésedben is megírtuk már!!
2020. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

Aztán honnan tudja a sok okostóni, hogy ki írja ki a hasonló kérdéseket?

Bár ha valaki a dagadtakról ír ki kérdést, az már halálos ellenség itt....

2020. nov. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%
Igen, elfogadható.
2020. nov. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

Én vékony vagyok, sőt 10 éve rendszeresen sportolok, szerintem is gyenge jellemre vall, ha valaki fiatalon súlyosan elhízott és nem tesz ellene, se egészségügyileg, se esztétikailag nem előnyös, ha valaki kórosan kövér. Viszont én a párom nem hagynám el azért, mert meghízott. Az én férjem is szedett fel pár kilót az évek alatt, de ugyanúgy szeretem mint előtte, vagy ha nagyon meghízna is szeretném, a szeretetnek nem ezen kéne múlnia, hiszen senki se marad top modell 50-60 évesen. Az én apukám egy betegség miatt hízott meg 70+ kilorol 110-120 közé 28 évesen, azóta se tudta leadni, de anyukámnak meg se fordult a fejében, hogy ezért elhagyja, amiért nem tudott visszafogyni. Ennek már lassan 30 éve és szeretik egymást.

De nyílván, ha te ezt nem tudod tolerálni jobb nektek egymás nélkül, a mai világban úgyis csak a külső számít úgy látom sokaknál.

2020. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nyilván ha betegség okozza a hízást az más. Na de én arról a hízásról beszélek ami maga miatt következik be, mert ez előbb utóbb betegséghez vezet nagyobb eséllyel
2020. nov. 20. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!