Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani a súlya miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani a súlya miatt?

Figyelt kérdés

Ez " elfogadható " indok lenne?

Nagyon megváltozott az alakja és a teste mint 5évvel ezelőtt volt. Rosszabb lett a fizikai állapota és az orvos is figyelmeztette de semmi változás.

A baj hogy eltávolodtam a magához való hozzáállása miatt ill. amiatt mert csak az ésszerűtlen kifogások h miért is ilyen az alakja.

6éves kapcsolatban élünk


2020. nov. 19. 21:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Betegség miatt hízott meg, (daganat szteroidos kezelés), de utána le tudott volna fogyni, ha akart volna. Ő is lett cukorbeteg, magas vérnyomásos. Szóval félre értettél. Hagyd el a párod, ha már nem kívánod, nem szereted, nincs értelme így.
2020. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el,de nem azért mert dagi. Az ember teste folyamatosan változik. Ha csak a külsőségek tartották össze a kapcsolatot, akkor az már régen rossz. Gondold el mijor majd rancosodik a fejetek.. Akkor lecsereled egy fiatalabbra? Neked es neki is az érdeke, h vége legyen,mivel nem vagytok egymás lelkitársai
2020. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Te tökéletes testű kigyúrt f..i vagy te szerencsétlen?? A 6év alatt egyetlen egy 1kg felesleged se volt te idióta??? Szakíts hátha talál jobbat mint te....megkönnyíted a dolgat,megkíméled egy kreténtől....
2020. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egy ilyen féreg egyedül marad aztán rájön.
2020. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 eakos1 ***** válasza:
0%
Szerintem ha valaki saját hibájából elhízik durván az a párjával szembeni tiszteletlenség. Valaki idekeverte a ráncosodást is de az ellen nem tudsz tenni, az öregedés egy természetes folyamat de nem így az elhízás. Én is rendszeresen nézem a súlyom és ha 2-3kg felszalad azonnal visszafogyok.
2020. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg beteges ez a súly dolog. Szerintem sokkal nagyobb probléma a butulas, az hogy pl nem fejleszti magát a párom. A test bármikor formázható, de ha éppen nincs olyan lelkiállapotban az ember, akkor nyilván nem fog neki állni fogyozni. Majd ha jobban lesz, akk lefogy.
2020. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és érdekes, én debreceni vagyok, és akárhányszor kilépek az utcára csak annyit látok, hogy gurulnak az emberek kb😂, szóval nem értem mi ez a hiszti itt. A súly egy ideiglenes állapot, folyamatosan változik,aki nem toleral par kg plusz a párjan 6 ev utan, meg tiszteletlensegnek nevezi, az egy rohadt felszines ember. Az en párom bomba testel kapott meg, es 120 kg osan is gyönyörűnek látna, mert szeret. Paros labbal rugnam ki a parom, ha másképp gondolkodna. Szerintem az ilyem nem is ember
2020. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17es te is gurulsz akkor??
2020. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem, kedves 18as,de tudod én mentalitas alapjan IS valasztok part, en biztos nem járnék egy ilyen felfogasu emberrel. Egyszer volt egy balesetem, majdnem le kellet amputalni a kezem. Akkor jöttem rá, hogy a szépség bizony mulandó.. Azóta meggyógyultam, csinos vagyok, szép az alakom, elégedett, de számomra ez egy hatalmas lecke volt.. Ezért mondom, hogy a súlyt nézegetni felesleges, azon lehet változtatni. Viszont ha esetleg felkezu lesz az ember azon nem lehet, es nyilván az ilyen mentalitasu ember el is hagyna az illetot.
2020. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 eakos1 ***** válasza:
Hát nem tudom 19-es, nem vagyunk egyformák. Szerintem tévedsz. Ha elveszíted a kezed egy balesetben arról nem tehetsz. Viszont az elhízásról igen - most itt nem pár 3-5 kg-ról van szó, hanem jelentősebbről. Ha valaki elhízik az saját magával szemben igénytelen, a pátját meg nem tiszteli. Most akkor élj egy igénytelen emberrel aki pluszba még nem is tisztel? Én mindenesetre tisztelem a feleségem annyira, hogy soha nem leszek egy dagadt disznó.
2020. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!