Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltál már úgy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy nagyon nehéz volt szakítani/válni, mégis megtetted?

Figyelt kérdés

Eszemmel tudom, hogy nem szabad folytatni, és szerelmes sem vagyok. Én nem is értem, miért ilyen nehéz.

Folyton szakítani akarok, volt már rá több kísérletem is, de mindig "megdumál".

Ragaszkodik, pedig neki sem jó velem, véleményem szerint ő sem szeret.

Miért ilyen piszok nehéz mégis?

Kinek mi segített??

Nem is tudom, mit érzek ilyenkor, eszembe jut, hogy vannak jó dolgok, a közös tervek, meg emlékek, meg úgy odabújnék és elfelejtenem a sok rosszat.

Mert nagyon sok volt már, sokszor megbantott, hátba szúrt, hazudott, sunyi volt, stb stb..

Azon túl, hogy hülye vagyok, valami segítség??

Jah házasságról volna szó, gyerek nélkül.



2020. szept. 29. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szerelmes voltam belé, de a kapcsolat javíthatatlanul pocsék volt, szóval igen, nagyon nehéz volt, de még így is meg tudtam lépni. Utána is nehéz volt sokáig, de még így is életem egyik legjobb döntése volt.

Elhatározás, akaraterő. Ha egyedül nem megy, felkereshetsz egy pszichológus, lehet 2-3 alkalom alatt rá tud világítani, hogy ezt miért nem tudod elengedni.

2020. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös lakás, közös minden, nagyon sok év, de tudtam, hogy kifújt a kapcsolat. Inkább szétmentünk. Mai napig legjobb döntésnek tartom. Pedig egyáltalán nem volt egyszerű döntés, ráadásul mindennek vége lett, ami addig biztos pontnak számított.
2020. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És amikor épp elgyengültél, mi segített kitartani?
2020. szept. 29. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ah igen, én is ebben vagyok 1 hete. Vége lett, iszonyat szeretem, kivagyok, de ép ésszel rohadt rossz a kapcsolat, szóval muszáj volt.

Én egyszerűen emlékekbe kapaszkodok, amikor elgyengülök. Azokba, amikor bántott, amikor gyomorgörgcsöm volt, hogy hol van, meg amikor nőknek tette a szépet.

2020. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, épp vasárnap szakitottam a barátommal, irj ha van kérdésed :)
2020. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

3 Az segített kitartani, hogy tudtam, hogy csak az agyam szórakozik velem és szépíti meg a dolgokat (természetes reakció minden gyászfolyamatban), tudtam, hogy ha már számtalalan esélyt adtam és ha akkor nem történt tartós változás akkor most sem fog, ugyanis csodák nem léteznek.

Tudtam, hogy neki így megfelel és nekem kell lépnem, ha változtatni akarok az életemen, tudtam, hogy a saját sorsom felett csak az enyém a felelősség és csak magamtól várhatok változást.

2020. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6

Minden elismerésem és tiszteletem!

2020. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a szitu volt nálam is. Nemrég szakítottam vele. A végére a közelében rosszul éreztem magam és amikor már semmit nem tett bele a kapcsolatba véget vetettem neki. Nekem a legnagyobb löketet azok a gondolatok adták,amikor sokszor dührohamot kapott vagy nőknek irogatott.


Nagyon erősnek kell lenned és ha érzed, hogy megoldhatatlanok a problémáitok vagy már nem is szeretnéd megjavítani..akkor ki kell lépni.

2020. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre nem is akarod igazán a szakítást. Ha akarnád, már megtetted volna.
2020. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam. Az elején minden klappolt, úgy éreztem ő lesz a jövendőbelim. Mindannak ellenére, hogy amikor együtt voltunk, nagyon jól éreztük magunkat, az idő előrehaladtával kiderült, hogy kapcsolat terén teljesen más elképzeléseink vannak. Mindketten szerettük a másikat a magunk módján, ami viszont teljesen mást takart (neki elég volt a kevesebb találkozás, én legszívesebben minden percet vele töltöttem volna), emiatt szakítottunk. Nagyon szépen, kulturált módon váltunk el egymástól! A mai napig nehéz, de talán már látom a fényt az alagút végén. Sok szerencsét a továbbiakban!
2020. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!