Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha nagyon hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon hiányzik az exem?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja hogy szakított velem a párom, és még mindig nagyon hiányzik és nagyon fáj a szívem amiatt, hogy neki jobb nélkülem. Fáj hogy többé nem lehetek vele, nem láthatom, nem bújhatok hozzá.


Tudom hogy nekem is tovább kell lépnem, tovább is szeretnék, mert elfogadtam és elengedtem őt, ahogy azt kérte tőlem, de még mindig iszonyatosan hiányzik és nem tudom mit kezdjek vele.

Tudtok erre valami megoldást, hogy hogyan felejthetném el? Hogyan lépjek túl rajta, hogy érjem el hogy ne hiányozzon annyira?



2020. nov. 25. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Keress mást.
2020. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele, ne nézegess facebookon, dobd ki a közös emlékeket, építsd kicsit lejjebb a kapcsolatot a közös ismerősökkel (most nem nehéz). Találj új hobbit + ismerkedj
2020. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadtad, akkor az jó. Minden nappal picit jobb lesz.
2020. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem offolásnak szánom, ne érts félre, de egy hónap még nem olyan sok idő

Én már több mint fél éve vagyok így, van akinek évek kellenek

Napról napra jobb lesz

Aztán néha kicsit visszazuhan az ember

De sok kitartás kell hozzá az biztos

2020. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!