Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most, h visszaköltöztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, h visszaköltöztem a vőlegényemhez, és otthagytam a barátomat, most ő hiányzik. Nem tudom kiverni a fejemből, de nem tudom mit csináljak. Szeretem mind a kettőt. Van olyan, h két férfit szeret az ember? Hogy tegyek eleget a kapcsimnak?

Figyelt kérdés

4.5pont a barátomnak:őszinteség,család,szex,bizalom,pénz

1pont a jelenlegi vőlegénynek:ugyan ezekkel.


2008. máj. 28. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy kit szeretsz jobban, ne játszadozz ennyit, mert a végén két szék közül a padlót kapod. A pontozásodból látszik, hogy talán a barátodhoz jobban kötődsz, de lehet, hogy ez csak azért van, mert perpill ő hiányzik jobban. Neked kell döntened, hogy mit kezdesz az életeddel!
2008. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy az ember két embert is szeret, de ez tartósan nem tartható fenn. Ez általában sajnos nagy lelki fájdalmakhoz vezet, ami mindenkit érint a kapcsolatban. Jó lenne dönteni, és hűséget fogadni. Mindig jobb egy biztos pont, mint egy ingatag, és magával ragadó mocsár.
2008. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, h 2 férfit szeressen egyszerre az ember...

2 napja feltettem egy hasonló képdést (két srácot szeretek egyszerre. ez normális?), nézd meg az arra kapott válaszokat is, hátha sehítenek.

Ek szerintem a barátod a befutó, ha a felsorolt számodra fontos tulajdonságokba mind sokkal jobb a vőlegényednél...

A vőlegényed mit szól ehhez? nincs kiakadva?

szurkolok, hogy jó döntéet hozz!

puszi!

2008. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg hogy szakítottam a vőlegényemmel és külön költöztem, de az akkori leendő barátommal sem találkoztam. Magyarul: költözz külön mindkettőtől, mert így ők is csak szenvednek, és ugye nem akarod bántani akit szeretsz. Pár hét után kiderül majd ki hiányzik jobban.
2008. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fuuujj...barátod is van meg vőlegényed is? ne haragudj, te egy büdös k*rva vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tudod milyen fájdalmat okozhatsz ezzel a vőlegényednek? gondolj már bele ha neki lenne csaja és kiderülne, te qrva!!!!!!!!!!remélem minél hamarabb kidob a vőlegényed, szurkolok neki!!!!!!!!!! egy férfi
2008. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

és még a pasik a léhűtőek mi?Két fiúnak csapod a szelet ,de ha te lennél ebben a helyzetben akkor félre állna a szád!

Ebbe gondolnál bele mielőtt itt vállalod fel ,hogy ribanc vagy!

2008. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!