Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi tegyek ha hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha hiányzik?

Figyelt kérdés
Brutálisan fáj, nagyon hiányzik, nagyon szeretném visszakapni. Mit tegyek? Hogy lehet ezt az érzést valahogy kikapcsolni? Nem tudom lefoglalni amgam, semmi nem tudja elvonni a figyelmem.
2019. ápr. 24. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet ezt az érzést valahogy kikapcsolni?"


Tudatosítsd:


"Amíg azzal vagyok elfoglalva, hogy hiányzik és vissza akarom kapni, addig nem is őt szeretem, csak azt amit okoz nekem a jelenléte és ebből eredően csak a saját komfortérzetemmel vagyok elfoglalva, birtokolni akarom."

2019. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kérlek fejtsd ki jobban a kérdést. Nem adtál konkrét kérdést nekünk, gondolom szakitasrol van szó,de bővebben? Életkor, nem, többet tudnánk segíteni ha lenne konkrét kérdés
2019. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, és nő. Feltétlen bizalom bensőséges légkörű kapcsolat, harag de válaszok nélküli véggel egyúttal.
2019. ápr. 24. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
fejtsd ki jobban
2019. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megunt téged a pasi.
2019. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%

TUDASD VELE SZEMÉLYESEN! Ha már egy találkozóba se megy bele, akkor szerintem tudod a választ. Bár kétlem hogy nem mondtad eddig neki. Tudasd vele. Nyisd ki a szád. Tedd félre a büszkeséged, és mondd el neki!

Ha nem vevő rá, akkor tovább kell lépni.

Ezt kikapcsolni nem lehet, erős lélek kell túlélni.

2019. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!