Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor elhangzó bántó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor elhangzó bántó szavak szerinted minden esetben igazak? Vagy lehetnek provokáció/rossz hangulat következményei is?

Figyelt kérdés

Volt már úgy, hogy úgy érezted, hogy veszekedés következtében olyan dolgokat vágtál a (volt)párod fejéhez, amit nem gondoltál komolyan, vagy utólag beláttad, hogy nem akartad megbántani? Vagy hogy olyan kicsinyes vitában volt részed, ahol épp azért bántottad meg őt, mert ő is téged?


Pl. olyan exel, akivel nem akartál csúnyán összeveszni, békés szakításra számítottál, mégis viharosra sikerült.


Jöhetnek saját tapasztalatok, ha valaki volt hasonló helyzetben.



2020. dec. 6. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakításkor el lettem hordva mindennek, amire igazán nem szolgáltam rá. Teljesen kifordult magából a személyisége azóta - nem csak szerintem.

Remélem egyszer majd észhez tér 😞 gondolom az új csávója beszélte teli a fejét.

2020. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából inkább a másik fél volt aki mindenféle rosszat mondott nekem. Volt amikor utána elnézést kért, volt olyan is, hogy többet nem beszéltünk. Igazából én mindig próbáltam higgadtan kezelni.


F

2020. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Aki elnézést kért utólag, annak megtudtál bocsájtani? Esetleg jó viszonyban maradni vele? Vagy úgy érezted, hogy kimututta a foga fehérjét?
2020. dec. 6. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Minden szavam igaz volt, ami elhangzott a szakításkor, akkor is ha az exemnek rosszul esett.
2020. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt, hogy megbocsátottam és sokszor volt, hogy utána is sorozatosan bántottak.


F

2020. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam a bántó szavakat. Szeretem volna megbeszélni a problémát, de csak úgy ontotta rám.

Most 2 hónap telt el. Neki megbocsájtottam,mert az anyja szavai voltak. Az anyjának nem.

2020. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem igazak. Nekem olyan dolgokat is fejemhez vágott, ami egyértelműen nem igaz, ellenben rá igaz. Vagy olyat aminek mindenki más az ellenkezőjét mondja, és amúgy is mérhető.
2020. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes mód a szakító fél húzott végig a sáros földön olyan roppant "udvarias" módon, hogy az undorító szó is gyenge rá. Rohadtul utálom őt. Azt hiszi, ő hibátlan, holott egy rohadtul unalmas, csimpaszkodó, begyöpösödött karakter, úgy viselkedik, mint aki 70 éves 34 éves létére. Be akart zárni, el akart tiltani mindentől. Amikor meg inkább elzárkóztam tőle, akkor letolta ezt a másort. Soha többet ne kerüljön a szemem elé.
2020. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alessandro10 ***** válasza:

Mi hosszú ideig éltünk együtt, végig egyetlen hangos szó nélkül. Amikor elhagyott, már mindent a fejemhez vágott.

A legtöbb szakításkor a másiknak kizárólag a rossz tulajdonságait látjuk, amikor szerelembe esünk, akkor meg csak a jókat. A kettő közti idő mutatja meg a kapcsolat igazi erejét. Akihez eleinte szorosan bújtunk, azt a végén 2 kézzel lökjük el magunktól.

Boldogan állunk oltár elé,alig várjuk hogy egy pár legyünk,... majd úgy megutáljuk a másikat, hogy el sem megyünk már a válóperes tárgyalásra, inkább csak az ügyvédet küldjük oda.

Közben "csinálunk" pár gyereket, mint szerelmünk gyümölcseit, aztán vagy hadakozunk értük, vagy lemondunk róluk.


Milyen szép is ez a szerelem!!! 😂

2020. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Ebben többnyire kicsinyes gyerekességet látok, gondolom általában valamilyen sérelem húzodhat mögötte, amit nem tudott feldolgozni a pár, és bosszúállás fűti.

Szerintem az ilyen viselkedés mögött is van egy széttört szív és érzések, csak épp ezzel nem lehet összetartani egy kapcsolatot.. Ha magamból kiindulok, én is képes vagyok gyűlőlni azt, akit szerettem, de fájdalmat okozott.. ha meg elég önérzetes is vagyok, akkor nem vallom be ezt sosem.


Gyakran hallottam azt, hogy egy kapcsolatban egészséges dolog veszekedni, kimondani amit gondolsz, megvitatni a problémákat. Ha valaki elfojtja és utólag önti rá a sz*rt a párjára, az nem működőképes a kapcsolatban.

2020. dec. 8. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!