Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, itt kinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, itt kinek van "igaza"?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom ki ismeri ezt az esetet és bocsi, hogy egy olyan videót linkelek, ami egy másikat tárgyal, de mivel nagyon felkapták, az eredetit sajnos nem találom.

A kérdésem az volna, hogy ez egy helyes példa e arra, mikor nő provokál egy férfit, annak pedig az eredménye egy pofon ?

Ne azt taglaljuk légyszi, hogy hogyan kéne egy kapcsolatban egymással viselkedni, hanem azt, hogy ennek kellett volna e idáig fajulnia esetleg ti hogyan kezeltétek volna a helyzetet, ha ti vagytok benne.

Ha a korotokat nem is, a nemeteket tüntessétek fel kérlek a válaszaitok végén.



2019. márc. 8. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

1.) Én nem tartozom azok közé, akik szerint nőt ütni bűn. Nőt ütni jogtalanul az bűn. Bár így alakítva bárkit. Ha egy nő nekem esne és elkezdene ütni, akkor én visszaütnék. Nem agyon verném, de egyszerűen van amikor nem lehet mást csinálni.


2.) Na ez nem az az eset volt. Az addig oké, hogy a nő provokálta, fogalmam sincs mi történt pontosan, de amit láttam, a nő hozzá sem ért, így pedig legyen már önuralma.


3.) Könyörgöm. Én tudom, hogy egyre rosszabb ez az idióta világ, de miért kell odáig fajulnia, hogy egy játékstream miatt ütök meg valakit? Mi történik itt, hogy a kib**sszott Fortnite megéri, hogy megüss valakit a gyengébbik nemből, egy embert, aki a gyermekeid anyja, akit elméletileg szeretsz, mi f**z? Kinek van igaza? Valószínűleg egyiknek sem, mindkettőnek a hibája. Jogos volt-e, hogy arcon verte a gyerekei előtt a barátnőjét/feleségét, aki hozzá sem ért? Ez sehogy sem volt az. Más kérdés, hogy miért megy hozzá valaki egy ilyenhez és szül neki gyerekeket.

2019. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos csak végignézve látszik/hallatszik, hogy dobálja a srácot, meg még is üti és cseszteti a gépét, a gyerek meg egyre mondja, hogy nemsokára megy, hagyja már békén, míg el nem gurul a gyógyszer.


Nem tudom, hogy egy ilyen gyere kész az ebéd típusú dolog volt e vagy miért kellett mennie a csávónak, de szerintem egyszer egyiknek sem került volna a hülyeségét ráhagyni a másikra másodszor meg nem tudom a csaj mégis mire számított, ha így viselkedik a másikkal. Úgy gondolom ez tök borítékolható volt.

2019. márc. 9. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!