Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért viselkednek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért viselkednek így?

Figyelt kérdés

Tegnap strandoltunk a párommal és összetalálkoztunk az egyik exemmel akivel kb 10 évvel ezelőtt jártam. Nagyon jó hangulatú beszélgetés volt, az exemnek ott volt a férje és egy csomó időt töltöttünk együtt. Viszont délután teljesen elgurult az bizonyos pirula a páromnál. Feltette azt a kérdést, hogy ha most kéne választanom kit választanék? Azt válaszoltam, hogy maga a kérdés is butaság, de természetesen őt. Visszakérdezett, hogy szebbnek látom-e őt mint az exemet és erre nem válaszoltam. Nem akartam hazudni, az exem most is bomba formában van, korábban zumba oktató volt, nagyon jó alakja van, de ebben kb kimerült minden erénye.

A lényeg hogy nagyon rosszul jöttem ki ebből az egészből és egyszerűen nem értem miért kell valakit ilyen kellemetlen helyzetbe hozni. Soha az életbe fel sem merült bennem az a kérdés, hogy vajon a páromnak az exeinek erősebb volt a bicepsze vagy nagyobb a farka.

Az egyik haverommal beszéltem erről és náluk is pont ugyanez a helyzet, a 35 éves párja folyamatosan azzal csipkelődik ha meglát egy fiatalabb csinos nőt, hogy tetszik a pasijának. A kérdés semmi másra nem jó mint provokálni a másikat.....legalábbis szerintem.

Nektek mi a véleményetek?



2018. aug. 3. 09:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%
Nekem aztán ilyen nő nem kellene! Ez után az eset után szakítottam is volna vele! Hiányzik a francnak egy ilyen hisztis, önző, féltékenykedős nőszemély.
2018. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%

Egyetlen szóval jellemzem: Ostoba.


Akaratlanul is saját maga alatt vágja a fát az ilyen nő aki ezt csinálja.

Mindenkinél van jobb, szebb, akár ex, akár nem. Egy a lényeg: akarsz-e mozdulni mellőle, vagy ha maga a hercegnő jönne is, az sem kéne, csak az adott illető akivel vagy.

2018. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsére, az én párom nem ilyen. Tisztába van az adottságaival. Tudja, vannak nála szebbek, de azt is tudja, szeretni őt szeretem. A kinézet, külső egy dolog. Az érzelem a fontos.
2018. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Biztos bennem még a férjemben van a hiba, de nekünk eszünkbe se jutna leállni beszélgetni az exünkkel, órákig strandolni velük meg aztán főleg. Már eleve ez se normális.
2018. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Majd 1 éve vagyunk együtt és ezelőtt soha nem volt ilyen beszélgetésünk. Lehet hogy az váltotta ki ezt a viselkedést belőle, hogy saját szemével látta az exemet? Azt még megérteném, hogy az előtte levővel találkozott volna, de a másik nővel 10 évvel ezelőtt voltam együtt.
2018. aug. 3. 09:38
 6/32 A kérdező kommentje:
A strandon mindig belebotlasz ismerősökbe, itt is ez történt. Odajöttek hozzánk és teljesen kötetlenül beszélgettünk. Szerintem egyáltalán nem volt kellemetlen a szituáció vagy nagyon vak vagyok. A párom kivette a részét a beszélgetésből, sőt még az exemmel is beszélgettek kettesben mikor a másik férfivel elmentünk piáért.
2018. aug. 3. 09:41
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Naná, hogy találkozol ismerősökkel a strandon, de nem azért mész hogy azokkal sfrandolj, ha ez az exed, akkor meg főleg. Jó hogy kivette a beszélgetésből magát, hisz mit csinált volna, ült volna kukán melletted miközben az exeddel csevejezel? Fordítva te is eltűrted volna az exbikáját a csajodnak órákig? Elbeszélgettél volna vele? Nem hiszem...
2018. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Mert féltékenyek, illetve nem elég biztosak magukban, rossz az önbizalmuk.
2018. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
7-esnek pedig igaza van.
2018. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát mondjuk ez nekem is furcsa lenne! Neked hogy esett volna, ha elmész VELE strandra, találkoztok az exével, aki szemmel láthatóan jobban néz ki nálad, egy kiborg, egy terminátor, és órákig vidáman elcseverészik vele? Lehet, hogy túlreagálta, de te meg egyszerűen bunkó voltál, elég lett volna köszönni, max. két szó, és szevasz!
2018. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!