Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ebben az esetben láthatja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben láthatja az apa a gyereket?

Figyelt kérdés

Nemsoká megszületik a gyerekem de már nem vagyunk együtt. Az én nevemen lesz a kicsi.

Az apja rászokott a kábitószerre mikor én már terhes voltam és bántalmazott, fenyegetett. Erről bizonyítékom nincs de ez végett hagytam el.



2020. dec. 6. 19:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem értek ehhez sajnos, de így végiggondolva azt mondanám igen. Hiszen hivatalos lépés nem történt.

Bar azt nem irtad hogy házasok vagytok-e v sem, mert gondooom nem mindegy.


De távolságtartásit tudsz kérni, viszont akkor ha kiderül hogy kábítózik komolyabban és esetleg bevarrják akkor gyt se lesz.


De ezeket szerintem kell igazolni.

2020. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Házasok vagytok? Ha nem, akkor tett apasagit? Erdeklodik feletek?
2020. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk házasok

Korábban volt börtönben eröszakos bűncselekményért és jelenleg is feltételesen van szabadlábon

2020. dec. 6. 19:52
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem tett apaságit és néha érdeklődik csak. Tudtommal az apaságihoz az én aláirásom is kell de én nem szeretném hogy a gyerekem egy ilyen embernek a nevét viselje . Rendesen undorodok tőle.
2020. dec. 6. 19:53
 5/28 A kérdező kommentje:
Távolsagtartásit mindenképp kérnék ha zaklatna de egyelőre nem történt ilyesmi.
2020. dec. 6. 19:54
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

"Korábban volt börtönben erőszakos bűncselekményért és jelenleg is feltételesen van szabadlábon"


Na te aztán remek pasit választottál. Tényleg ennyire nincs igénye egyes nőknek, hogy összejönnek egy bűnöző börtöntöltelékkel? Mivel gondolom nem véletlen van most is feltételesen.


Igazából ameddig a bíróság nem hozz olyan határozatot amiben tiltást adna ki erre addig nincs semmi ami megakadályozná ebben.

2020. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Joga van a gyerekhez neki is.
2020. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tett apaságit "


Akkor ennyi a történet. Semmi joga és kötelezettsége nincs.

2020. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs apasagi max pert indíthat. De azt is a tudomasszerzestol számított egy éven belül

De minden bíróságon van havi egy ingyenes tanácsadó nap....

2020. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
20.03 igen tudom,viszont mar ezen nem tudok valtoztatni,illetve a kisbaba miatt nem is banom hogy vele voltam. Arra vagyok kivancsi hogy mi kell egy ilyen hatarozathoz.
2020. dec. 6. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!