Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Itt a vége a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok párkapcsolatban az első párommal. Az elejen tök jól megjátszotta hogy szeret, hogy látni akar, de mostanra már ez teljesen eltűnt. Megbeszéltük hogyha nem mutatja ki a szeretetét és nem tölt velem elég időt vége. Most az utolsó találkozásnál eléggé megszeretgetett, de észrevettem hogy egy csajjal irogat és kiakadtam. Ő a fejemhez vágta hogy nem a tulajdonom, semmi közöm kivel és mit beszél, és megint csak kerestem valamit amin veszekedhetek. Úgyérzem már nem bírom idegekkel, mindig rejtegeti a telefonját is, keveset is akar velem lenni, és úgy állítja be mintha nem alap lenne a szeretet kifejezése (ölelés,puszi,elég idő együtt). Tényleg én vagyok a hibás hogy ezt nem tudom elviselni?

23 évesek vagyunk



2020. dec. 8. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már rég vége van, de azért még használati tárgynak elvisel.
2020. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a hibás.

Nem szeret és NEM TISZTEL, ha melletted másik lányba fekteti az energiáját.

Ha fontos lennél neki te és a kapcsolatotok, azon dolgozna.

Nem másik lánnyal beszélgetne, nem dugná a telefonját, nem kéne könyörögnöd, hogy veled legyen, szeretgessen, stb.

Ismerős, engedd el méltóságteljesen.

2020. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia 🙂 ez valójában már vissza fordithatatlan sajnos, szerintem ne húzzátok egymást tovább
2020. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engedd, ennek már semmi értelme
2020. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
O nem veled kepzeli el a jovojet. Te ennek tudataban vele kepzeled el? Mert ha nem, akkor itt nincs kerdes.
2020. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 zol56 ***** válasza:
100%
Mint ahogy írják Te is látod, hogy nem jó. De kicsit olyan mintha Te nem akarnád elengedni.
2020. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz saját magaddal. Annak van értelme. Mások elvárásainak, meg szabályainak megfelelni meg nincs.
2020. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Készülj arra, hogy ki fogja majd provokálni hogy szakíts vele. Azzal amit jelenleg is tesz, a viselkedésével, és téged fog hibásnak beállítani, benned fog majd bűntudatot kelteni. Ne dőlj be ennek. Gyáva ez az ember.
2020. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy a 8-as mondja.

Én is megkaptam, hogy ő megpróbáltata, de nem megy.

Ja, csak hitegetett és baromira nem tett semmit már a kapcsolatba.

Majd én voltam a hisztis, aki mindenért b*szogatta, egy nyugodt pillanata nem volt, stb.

Minden szava igaz a 8-asnak.

Nincs ezt hova ragozni.

2020. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ennek sajnos vége, én fiúként éltem át ugyanezt a kapcsolatomban. Nem szeret téged, de időt húz és talonban tart. Eszköz vagy a számára. Valóban ahogy írják a kriminális viselkedésével eléri, hogy te szakíts, de tedd is meg, mert, ha sokáig tűrsz már meg is leszel csalva. (ha eddig nem lettél)

Fel a fejjel és keress egy hozzád illő becsületes párt, mert ez a srác nem mondható annak.

2020. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!