Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudtad, hogy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad, hogy itt a vége a kapcsolatodnak és szakítasz?

Figyelt kérdés
Mi volt az a döntő pont, amikor tudtad, hogy vége és nincs tovább? Főleg, akik már évek óta működnek hosszú kapcsolatban, amelyben főleg a megszokás uralkodik.

2018. aug. 16. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Ezt az illető pontosan tudja, és nem tartozik a nagyérdeműre.
2018. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon konkrétumokat nem akarom mondani, de az, amikor már a nagyon sokadik alkalommal is bebizonyosodott, hogy ez így nem működik, és a problémák megbeszélésére, megoldására tett, már nem az első, nem a második, nem az ötödik, és nem a tizedik próbálkozásom is kudarcba fulladt, mert ő minimálisan sem volt ebben partner, és emiatt kb. hetente futottunk bele ugyanazon problémába... na, akkor volt az, hogy azt mondtam: vége.

Emellett a bizalommal és az őszinteséggel is voltak bajok.

Utólag azt bánom, hogy nem szakítottam előbb. Három évig voltunk együtt, az első év úgy, ahogy jó volt, a második már szenvedés, a harmadik szintén.

2018. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom nyitotta fel a szemem, egy hosszúra nyúlt lelkis beszélgetés folyamán. Ő az a fajta, akinek mindig adtam a szavára, tudtam, hogy mindig a javamat akarta, és olyan dolgokat mondott, ami szíven ütött és rávitt az elhatározásra. Mivel régóta társas magányban éltem, a döntés már úgy-ahogy megfogalmazódott bennem, csak egyedül gyenge voltam lépni. Emiatt örökké hálás leszek neki.
2018. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudtam, hogy már nem kívántam a csókját sem, mint ahogy a testvéremet sem csókolnám meg.
2018. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem örömmel mentem hozzá hanem nyűg volt ha találkoztunk. Jobban szeretttem egyedül lenni mint vele.
2018. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett inni és drogozni. Eleinte sajnáltam, végül megundorodtam tőle. Nehéz volt 8 év után, de megléptem.
2018. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Onnan, hogy már idegesített a jelenléte, fél éve nem volt közöttünk semmi intimitás,a kommunikáció teljesen beszűkült, és már veszekedni sem volt vele kedvem...😀
2018. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kommunikáció eltűnésekor, igen (itt értsd azt, hogy a mélyebb, nehezebb témákat már nem tudod/akarod vele megbeszélni)
2018. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetem kicsit más...

6 évig voltunk együtt.

Tudtam nincs jövője a kapcsolatnak.

Kifogtam egy "gyerek természetű beteg embert".

Nehezen tudtam szabadulni tőle.

Mi vezetett rá?

Besokaltam. Utáltam vele lenni, nem érdekelt mi van vele, mit mond. Jobban szerettem inkább egyedül lenni.

És életem legjobb döntése volt!

2018. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen már 15 perc utazást is fárasztónak tekintettem még autóval is, most üljek be álljak ki a garázsból menjek el hozz? aztán megint haza.....szóval a lelkesedés totál elfogyott és nem csak ez iránt , hogy oda kell menni.
2018. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!