Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jeleni annak h egy kapcsolatnak lassan itt a vége?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már szinte minden! fontosabb mint a másik!!

De nagyon sok jele lehet annak! Ha közönyt, érdektelenséget veszel észre rajta/magadon stb...

2009. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk van egy ismerősöm:

A lány beteg volt... Több, mint egy hétig... A pasija felé sem nézett, inkább elment a haverokkal kártyázni, meg iszogatni... Én szerintem ez már a végét jelenti, jelentheti.

2009. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1,5 honapja vannak együtt! vt h egy héten csak 2x találkoztak és akkoris amikor ráért vna a srác elment a haverjaival vhová! nemaztmondom h elakarja szakitani a csaj a haverjaitol csak amikor lasan egy hete nemlátták egymást akk inkáb elment haverokkal vhová. ez?? meg vt h EGÉSZ ESTE számitogépesjáték elött ült csaj meg ott ült egyedül de a végén a srác bocsánaatot kérttőle. és azota ez nem fordult elő.
2009. dec. 13. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én pont ezt mondtam, ez eléggé úgy néz ki, hogy vége.. Vagyis.. Inkább az itt a gond... Hogy szerintem a srác nem szereti. Én mondjuk túlzásba esek elég gyakran... De akkor sem csinálok ilyet, ohgy 1 hétig felé sem nézek...
2009. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!