Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fogom végre elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom végre elfelejteni és ki keveredni ebből?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve mentünk szét. ez egy 4 éves kapcsolat volt.

az is igaz hogy még minden nap eszembe jut valami miatt, akár rossz akár jó dolog miatt.

nem tudok tőle szabadulni.

néha egyenesen rám tör (főként esténkent fordul elő mert egyedül vagyok) h mekkora csalodast okozott és akkor kilátástalannak tűnik minden.

nem szeretem már, sőt leginkább gyűlölöm mert megcsalt és hazudott de nem tudok szabadulni az emlékétől.

hogyan felejthetnem el?

Mikor leszek ezen túl vajon?

lesz ilyen valaha?

27N



2020. dec. 11. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 éves kapcsolatot másfél-két év volt teljesen kiheverni. Nálunk nem volt megcsalás, egyszerűen már csak barátok voltunk, éltünk egymás mellett, ő csak a gép előtt játszott mindig, így elengedtük egymást. Mint barátra mai napig szeretettel gondolok, de már nem hiányzik és nem törnek rám a szép közös emlékek, amik főleg az első pár évünkben voltak.
2020. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

szeretnék szerelmes lenni de félek h azt is bearnyekolja majd ez.

nagyon zavar az egyedül lét igazából. nem vagyok kapcsolatfuggo mert nyilván akkor mihamarabb az első emberrel akivel a sors osszehozott új kapcsolatba léptem volna

de jó lenne ha végre ő lenne már teljesen közömbös. már gyűlolni sem akarom. azt akarom h ha hallom a nevet vagy látom valahol semmilyen reakciót ne váltson ki belőlem

2020. dec. 11. 20:44
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Én ugyan ezzel küzdök. Mondjuk csak 2 hónapja, de minden egyes nap eszembe jut.

Próbáltál utánna ismerkedni, nem segítene ha lenne valaki melletted?

2020. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
próbáltam. de nem segített. mert azt éreztem h pótlék igazából nem kell és nem is jó mert nem állok készen igy nem akarom megbantani az illetőt. szóval az ismerkedésnek hamar lőttek
2020. dec. 11. 20:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#1-es, 8 éves kapcsolat, másfél - 2 év alatt? Ez nem túl kecsegtető esetemben...


Amúgy kérdező, nem tudom. Nekem viszonylag friss a dolog, nálunk bizony képbe került más. Nekem elég löket volt az elengedéshez, hogy láttam, hogy már másnak teszi a szépet. Meg kinyilt a szemem már az utolsó hónapokban őt illetően, rossz ember vált belőle.

Próbálj a negatív dolgokra dolgokra koncentrálni, amikor hiányzik.

Nem kell elfelejteni őt, az életed része volt. De ha ő letz volna a megfelelő ember számodra, nem bántott volna és még mindig veled lenne.

Próbálj meg ismerkedni. Egy kis beszélgetés, találkozó még nem jelent semmit, nem kell ígérni senkinek sem egyből életfogytig tartó szerelmet.

Én is beszélgetek, eltereli a gondolataim. Egy kapcsolatba még én sem ugranék bele, de a beszélgetés, esetleg barátkozás nem bűn. Új emberek, új történetek, új impulzusok. Jót tudnak tenni. Nem szabad beleragadnod ebbe.

2020. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Addig nem is jó, ha pótléknak tekintetted.

Nem lehet hogy a megcsalás miatt nem tudod feldolgozni a szakítást?

2020. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5

köszi a jó tanácsokat!

nálunk ugyan ez volt csak még hazudta is hogy nincs senkije de elég hamar kiderült h volt már más.


mindig próbálom ezt magam előtt tartani h mit tett de annyi jó pillanatunk volt ennyi év alatt.


ismerkednék is újabban megint picit de ez a víruos időszak most nem a legjobb rá a sok korlátozassal sajnos

2020. dec. 11. 20:59
 8/14 A kérdező kommentje:

#3-as


lehetséges. főként mert tűzbe mentem volna érte bármikor és ezt sosem vártam tőle.

2020. dec. 11. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem járnunk kéne.
2020. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Tudom, hogy nehéz de próbáld elengedni a megcsalást. Milyen lenne ha normálisan váltatok volna el?

Sajnos mindíg az az ember bánt meg a legjobban akitől a legkevésbé várnánk.

2020. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!