Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért a mérgező embereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a mérgező embereket a legnehezebb elfelejteni? Vannak tapasztalataid?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy leélsz valaki mellett sok szép évet, ő úgy dönt egyik napról a másikra, hogy nem kellesz, de hónapokig még nem kontaktban maradtok, de közben azt "akarja", hogy békén hagyd.


Mire végre megléped és elvágod a korábbi kommunikációs csatornát, akkor meg minden más esetleges platformon cseszeget, hogy ez az állapot már így marad-e és miért tetted ezt?


Mit éreznek az ilyen emberek?

Sz*r, hogy nem tud tovább kivel szórakozni?

Jártatok már így?

Félek, hogy mi van, ha személyesen keres fel (mondjuk az utóbbi időben már nagyon nem akart látni....)


Így nem értem mi ez a hiszti, amiért ezt megléptem.



2020. szept. 15. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Így nem értem mi ez a hiszti, amiért ezt megléptem. - ez mi?


A birtoklás komolyabb dolog mint sokan gondolják. Nem könnyű leszokni róla. Ezért van. Idő kell hozzá. Sokan azt hiszik, hogy ma még együtt vagyunk, holnap már nem és kész. Pedig ez nem így működik. Ez nem is mérgező kapcsolat, csak egyszerűen nem tudja a dolgait kezelni.

2020. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De elég mérgező, megállás nélkül hazudik, stb.


Azt nem értem, ha azt akarta hogy hagyjam békén, én ezt megteszem, sőt még meg is szűntetem a lehetőséget, hogy keressük egymást, akkor mit pánikol?

Ő akarta, hogy hagyjam békén, akkor miért írkál mindenhol, inkább örüljön.


De ilyenkor bezzeg megijed, mert nem tud már engem rángatni és játsazdozni.


Úgyhogy szerintem ez igenis mérgező, sőt, már a kapcsolatunk utolsó hónapjaiban is az volt, el sem tudom képzelni, milyen egy olyan embert szeretni, akivel minden rendben van és ígérget, nem hazudozik, nem játszmázik, csak szimplán őszintén szeret.


Úgy érzem, teljesen tönkre lettem téve már.

2020. szept. 15. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Mert kell neki a figyelem, narcisztikus, szocio/pszichopata imádja a figyelmet, szeretni viszont nem tud. Adni nem, cak elvenni. Azért nehéz elfelejteni, mert sajnos ők teszik a legnagyobb lelki, gazdasági, szellemi kárt bennünk. Kitől mit...

Ne gondolkozz rajta, pont az a célja, hogy mindig vele foglalkozzanak, "felejthetetlen legyen".

Iktass ki minden kontaktot vele és nézz előre, az energiádat ne arra pazarold, hogy majd megérted őt, nem fogod. De ennek inkább csak örülj.

2020. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

#3-nak teljesen igaza van. Ne akard megèrteni, nem tudod.

Ő azt èlvezi, ha közèppontban lehet, foglalkoznak vele, ès èrzik, hogy hatalmuk van a másik felett. Ha ez megszűnik,(lásd te magad tiltották) az baromira tudja sèrteni az egójuk. Ezèrt a hiszti.

Ha jót akarsz magadnak, akkor a többi lehetsèges csatornát is megszüntetés felè, ès nem foglalkozol vele.

2020. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Mert a mérgező kapcsolathoz általában ragaszkodunk ergo ráépítünk mindent, nem két ember van a kapcsolatban, hanem egy és a másik pedig "ráragad"

A normális kapcsolathoz pedig kötődünk, ami azt jelenti, hogy két ember van a kapcsolatban

2020. szept. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!