Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is nagyon bunkó volt, vagy nem értem a viccet? A tutira valós bunkóságokat pedig hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Párom egyik barátja egy igazi bunkó ez tény és kezd már elegünk lenni a beszólásaiból, valahogy meg kéne fékezni.

Most ami legutóbb kiverte a biztosítékot,az az volt, hogy építkezünk és már van bejárati ajtónk hála égnek. Egyik nap mentem ki az építkezésre,s Ők már ott voltak és azt mondta ez a bunkó, hogy kopogni nem kéne? Én sem vagyok az az elveszett típus,de hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, csak visszakérdeztem, hogy ugyan miért kellett volna kopognom? Azt mondja mert ha valahova bemész illik kopogni. Én mondom, nem "valahova" mentem be. S aztán ez annyiban maradt. De készülök rá, hogy lesz még hasonló beszólása. Most ezt lehetne viccesen is felfogni, hogy lehet az ajtót akarta dicsérni ezzel, csak tudjátok rendszeresen vannak bunkó beszólásai (pl.ha nem hoztam sört akkor ne is menjek be - a saját otthonomba értitek!!?...stb.), szóval ha ezt mégse kéne annyira a szívemre venni, akkor is van bőven miből válogatni.

Párom s a többi barátaink azt javasolják, hogy azonnal szóljak vissza ha beszól és akkor ki fog alakulni a határ, viszont ez eddig nem sikerült. Még úgy sem, hogy Páromra pedig tekintettel van, csak úgy általában a nőkre nem.

Gondoltam kiírom ide,ezen az oldalon biztos olvasok olyan kezelési javaslatot, amivel azonosulni tudok alkalom adtán.



2019. nov. 30. 09:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy a hangsúly hogy hogy mondja. Vicceskedve vagy bunkon. Ezt így hogy nem halljuk nem tudjuk megmondani. Vannak olyanok akik nem veszik észre mikor szán valaki valamit sertesnek és mikor csak viccel. Lehet te is ilyen vagy. Nekem is van olyan ismerősom akivel sűrűn ugratjuk egymást de mindig tudjuk a hangsulyokbol hogy hol van a határ a másiknál és hogy mit minek szánt.
2019. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tényleg vissza kellene oltanod.

Olyanokkal, hogy neki kell itt kopogni nem neked, meg hogy belé kár lenne a sör, de a csapból ihat, ha szépen megkér.

2019. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek azzal hogy sok esetben nem mindegy a hangsúly. Mi is szoktuk barái társasagban, baratok közt mondani hogy ha pl elvittunk valakit kocsival valahova "na száljál már ki", vagy "na már megint te" stb. Stb. Ezeket természetesen viccből, olyan hangsúllyal és senki sem sértődik meg. Tény es való hogy sok ember akaratlanul bánt meg másokat mert néha elsüt egy-egy olyan megjegyzést amiről ő nem gondolná hogy rosszul esik a másiknak. Én sajnos ilyen vagyok, nem szándékos de a barátaim tudják és mondják is ha valami olyan.

Szóval nem mentegetni akarom a pasit csak azért felhívni a figyelmet arra hogy lehet nem szándékos.

Persze lehet hogy az. Azért lehet nem ártana vele beszélni hogy x megjegyzése kicsit sok volt és szólj vissza ha úgy alakul.

De tudasd vele hogy sok.

2019. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Neked szimplán nincs humorérzéked.
2019. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha a párod, és a barátok nem sértődnének meg, akkor valószínűleg ilyen a stílusa, és nem arról van szó, hogy téged akar megbántani.

Szerintem te vagy kicsit érzékeny lelkű, ezekre mind lenne mit reagálnom, de nincs értelme példálózni, elmúlt. Ha semmi nem jut eszedbe, akkor elég annyit mondanod, hogy nem vagy vicces, ettől vissza fogja fogni magát!

2019. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Még ha komolyan mondaná sem sértődnék meg. Tudod, nem az a lényeg, h mit mondanak, hanem az, h ki...

Max., ha érzem, h nem viccel (a hangsúlyból, akkor visszaszólnék, h tudja hol a helye, legalábbis én hova rakom őkelmét), kb. az ajtósnál ezt mondtam volna: "Nem, mert bunkó vagyok, mint te." Ennyi.

2019. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy végig olvastátok és reagáltatok! Éreztem, hogy kéne még a zárójelben példálóznom a tuti bunkó beszólásaira, csak nem akartam túl hosszúra, pedig úgy igazán hosszú lista lehetne. Csak egy olyan példát hoztam,ami az új otthonunk boldogságának beárnyékolásához tartozó volt,de ezen kívül rengeteg undoritó szexista dumája is van. Pl.:A múltkor billiárdoztunk Párommal és hogy hogy lőjjek, hogy Ők had lássanak valamit. Sokszor járunk billiárdozni és soha egyetlen férfi sem hoz ilyesmi kellemetlen helyzetbe,mert tiszteletben tartanak. Ezek után mondjuk a Párom is elbeszélgetett vele, hogy mit szólna ha az Ő feleségére mondaná, hogy de jól áll a kezében a dákó...stb.és hogy a jövőben mellőzze ezeket a beszólásokat. Ezek után mégis beszólt valamelyik este, hogy meztelenül pucsítva várjam a Párom mert annyit dolgozott. Szóval van egy stílusa,ami azt gondolom túl megy a határon.

Nem a 3-as által írt ugratásokról van szó,mert azokat szeretem és mennek is a körben.

Pont, hogy nem arról van szó, hogy a többieket nem bántja meg, vagy nem tartják bunkónak, hanem hogy Ők is tudják milyen a stílusa és mindenkivel volt már összetűzése, azért próbálnak segíteni a kezelésében.

2019. nov. 30. 10:50
 8/20 anonim ***** válasza:

Szóval, felesége... nem irígylem a hölgyet...

Csak tudod azt nem értem, h miért nem teszed már a helyére... Sztem direkt kóstolgat, viccbe burkolt nőgyülölet, lenézés, de még irigység is a kapcsolatotokra a férjeddel. Totál viccesen, nevetve visszaszólnék, h még a feje is égjen! Ez egy megkeseredett fax, pina hiány és frusztráció hegy. Ezt a tudást használd fegyvernek! A pucsítósnál pl. visszaszólva, szeretnéd mi, ha otthon így várnának, qurvára pina hiányod lehet, azért korteskedsz. :D

Ne kíméld Tedd a helyére már! Ja, és viccesen, nevetve, ezzel nem tud mit kezdeni, hiszen csak viccelsz...

2019. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na 8-as, most mondom azt, hogy tökéletesen átlátod a helyzetet és az embert! Én is csak alátámasztani tudnám további sztorikkal azt,amit írsz! Köszi!
2019. nov. 30. 11:32
 10/20 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)

Ha harc, hát legyen harc! Nem muszáj megvárnod, h beszóljon. Szóljál te előbb be. :D Égesd a frusztált majmot, hagy tudja meg, h kit kóstolgathat és kit nem. :))

Egy példa eszembe jutott most hirtelen, pl. látod, h elég retkes a munkásruhája, akkor simán beszólsz neki "Na mi van, nem volt mostanában akción' otthon, h az asszony nem mossa a gatyádat. :D "

Égesd, üsd, ne kíméld. :) Le fog rólad szakadni, hidd el. :))

2019. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!