Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy a lányok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a lányok azt gondolják az illető srác nagyon vicces ha mond egy bunkóságot ha a srác helyes, ha pedig ugyanezt mondaná egy nem helyes srác akkor elítélnék?

Figyelt kérdés
Szócal szoktak ilyen kétszínűségeket csinálni?
2019. júl. 7. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, általában ez így megy.
2019. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanúgy mit nőben. Egy jó nőnek szinte mindent elnéznek az ismerkedés elején, sőt mindenhol, ahol férfiakkal kerül interakcióba.
2019. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem hangozna ilyen hisztérikusan a kérdés, ha úgy tetted volna fel, hogy az emberek hajlamosabbak-e elnézőbbnek lenni a szép emberekkel.
2019. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem erről szól, és nem kétszínűség.

Mások az imidzsek, teljesen más a hatás.


Próbáljunk egy hasonló szitut a másik oldalról:

Házibuli van, mindenki ivott picit, szól a zene. Egy jobb fajta csaj felhúzza a felsőjét, megköti, kint van a hasa, elkezd táncolni, netán még dörgölőzik a seggével hozzád.


Aztán képzeld el ugyanezt a szitut mondjuk vele:

[link]


Ugyanaz szerinted?

2019. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4


Jó de ez nem bunkóság hanem max szórakozás, kikapcsolódás. Amúgy az ilyen kövér nők amúgy sem csinálnak ilyesmit mert tisztában vannak a realitással. Legalábis én nem láttam ilyet.


A bunkóság a menő csávók részéről pedig mindennapos, szokványos jelenség. Hej pedig de szeretnék én is azt tenni amit akarok, kimondani amit gondolok, de sajnos nincs jogom és kuss a nevem, mert nem nyertem a genetikai lottón ezért diszkrimánció van ezerrel. És ezt nem is szégyellik sőt természetesnek veszik hogy egyesek el vannak nyomva. Kapjátok be!

2019. júl. 7. 13:00
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Akkor mondok mást.

Ha egy jó csaj odaböfög a társaságban, az vicces, hihi, de vagány...

Ha a dagadt csaj csinálja, akkor fúj, gusztustalan disznó...

2019. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak és nők is egyaránt, ez az emberekre jellemző, nem az egyik vagy a másik nemre.
2019. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7


De ha valaki azt mondja, hogy utálja az embereket, az jogos nem? Úgy értem van alapja...

2019. júl. 7. 13:10
 9/13 A kérdező kommentje:

6


Ez jó példa, de ezt is csak az öntelt menő csávók csinálják.

2019. júl. 7. 13:14
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Egy csomó kegyetlen ronda pasi van, akik az őszinteség nevében kimondják, amit akarnak. Igaz, nem az igazság a lényege a mondandójuknak, hanem a bunkóság, ahogy a mellékelt ábra is mutatja.
2019. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!