Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hogy lépett túl élete első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy lépett túl élete első szerelmén?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ki hogy élte meg a szakítást élete első szerelmével? Mi volt a szakítás oka? Sikerült teljesen elfelejti Őt?
2020. dec. 22. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
az oka röviden annyi, hogy nem illettünk össze és máshol tartottunk az életben. egy jó ideig még próbálkoztunk ilyen seveled-senélküled viszony volt és az elején nagyon szenvedtem, de aztán minél többször kimondtuk, hogy itt a 'vége' annál kevésbé érintett rosszul. ritkábban gondoltam és egyszercsak azt vettem észre, hogy nem hiányzik egyáltalán és ha újra megkeresne, már 100%-ra tudnám mondani, hogy hagyjuk egymást. ez meg is történt.
2020. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Még nem sikerült. Bár a túllépést valamelyest segíti, hogy hazudott nekem, ismerkedett, majd szakítás után egyből az új "szerelme" karjaiban landolt.

Szakítsd meg vele teljesen a kommunikációt, az segít, de sajnos jól bevált gyógymód nem létezik a felejtésre, ezen egyedül kell keresztül menned.

Persze segíthet, ha elfoglalod magad hobbikkal, barátokkal, de akkor is ott lesz a fejedben egy ideig 0-24.

Viszont idővel egyre kevésbé fog fájni, egyre jobban be fogod látni, mi miatt romlott meg a kapcsolat. Viszont óvatosan, ha valahonnan felbukkan, akkor nagyon fel tud kavarni.

Engem letiltott, pedig nem is beszéltünk. Segített nekem, hogy nem látom. Majd egyszer csak a semmiből írt valamit (nem tudom mit, kitörölte) és akkor visszazuhantam, hogy na, ennyire érdekli az új kapcsolata, mégiscsak gondol rám? Végül letiltottam én, hogy többet ilyen ne forduljon elő..

2020. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

az idő megoldotta

persze az elején én is szomorkodtam meg minden, de aztán szép lassan csak így elszivárgott a gondolataimból

mára már nem is érzek semmit, ha nagy ritkán eszembe jut hosszú évek után csak annyit tudok gondolni, hogy basszus hogy lehettem egy ilyen kis szerencsétlen p*csbe szerelmes anno

jót mosolygok olyankor magamon

2020. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
nekem egy könyv segített, az a címe: gyógyulj ki szerelmi bánatodból, cd meditáció is van hozzá. akármikor szakítok, mindig azt hallgatom, olvasom és baromi hamar le tudom így zárni a dolgokat, vissza se nézek. nekem annyira bejött, hogy a most 9 éves lányomnak is megvettem, biztos egyszer jól fog még jönni neki.
2020. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az idő segített. Viszont soha nem tudtam teljesen elfelejteni, szeritnem nem is fogom. Már lassan 10 éve szakítottunk, közben férjhez is mentem, de még mindig szoktam vele álmodni. Szerintem akit egyszer tényleg mindennél jobban szerettél, azt nem tudod egyszer csak nem szeretni, csak elfogadod, hogy vége.
2020. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mi is nemrég szakítottunk 3 év után. Pont ugyanúgy szeretem mint 3 éve és nem látok rá egyenlőre esélyt hogy sikerül valaha elfelejtenem, ezért is érdekel ti hogy léptetek túl..

4: A könyvet tuti megveszem, hátha segít nekem is:)

2020. dec. 22. 20:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

a könyv meditációja rajta van a youtubon, az biztos. hallgasd meg előbb, mert szerintem az a lényege a könyvnek.

https://www.youtube.com/watch?v=VhxbEg62ZGo

2020. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Én viszonylag könnyen túlléptem, mert már egy ideje nem működött a dolog, és közös döntés volt. És nem tiniként jöttem vele össze, hanem 22 évesen, és 6.5 évig voltunk együtt... tehát mire szakítottunk, már tapasztaltabb voltam sok téren, mint az átlagember, aki az első szerelmével szakít. Az egyetlen dolog, amit meg kellett emésztenem az volt, hogy nem a mi szerelmünk az, ami olyan igazi és örökké tartó volt.
2020. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Egyrészt nekem az idő segített, hogy objektíven átgondoljam, miért is KELLENE hogy hiányozzon nekem. Mérlegre tettem mindent. Úgy éreztem, hogy nincs elég pozitívum ahhoz, hogy egyáltalán tudomást vegyek róla. Négy év után tiltottam le, és onnantól számítom azt, hogy elkezdtem objektíven gondolkodni felőle.


És hogy mi vezetett a szakításhoz? Elb*sztuk. Nem kicsit, nagyon. Alapból két külön világ voltunk, és elég tapasztalatlanok is. Nem tudtuk ezt a két külön világot tető alá hozni, velem pedig okádék módon nehéz volt... És a családja sem volt éppen segítőkész. Legfőképpen a bátyja nem... Azt sem nagyon tudták elfogadni, hogy nem akarok egyetem közelébe sem menni - más terveim voltak az életben.

2020. dec. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen sosem sikerült továbblépnem
2020. dec. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!