Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magam túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl az első szerelmen?

Figyelt kérdés

Voltak már kapcsolataim ezelőtt, hosszabbak is mint ez, de szerelmes még soha nem voltam mostanáig. Ha azoknál valami nem működött, nem igazán viselt meg, mert csak azért voltam velük, hogy jól érezzem magam. Most viszont teljesen más a helyzet. 2 hónapig tartott az egész és 1 hete szakítottunk, de még mindig nem vagyok önmagam, teljesen padlón vagyok és képtelen vagyok továbblépni, nem tudom, hogy hol kezdjem. Az egészben az is nagyon frusztráló, hogy főleg a távolság miatt döntöttünk így, tehát nem is azért, mert nem működött volna ez a kapcsolat. Látszólag az exemet annyira nem viselte meg ez az egész és ő felajánlotta, hogy maradhatunk barátok de szerintem ez egy borzasztó ötlet. Legalábbis az agyam azt mondja, hogy a lehető legkevesebbre kellene csökkenteni a kontaktot vele, hogy továbblépjek, de a szívem mégis arra vágyik kicsit, hogy mégse engedjem el teljesen, mert "mi van ha...".

19/f



2020. aug. 28. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az exeddel, zárd ki az életedből, ne beszélj vele, töröld le Facebook-ről is. Ha vannak tőle kapott cuccaid dobozols el azt is. Tűzz ki célokat, beszélgess haverokkal, vagy légy egyedül ha arra vágysz. Olvass, filmezz, sétálj, és ne felejts el enni és inni rendesen (a szerelmi csalódásnál lehet étvágytalanság). Idővel jobb lesz. Majd lesz egy másik lány, aki tud téged értékelni.
2020. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Könyörgöm 2 hónap az semmi....

El fog múlni. Legyél a barátokkal, szervezzetek programokat.

Ismerkedj, meg fogod találni azt a lányt aki megfog téged, és újra szerelmes leszel 🙂

2020. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!