Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Nem te vagy a hibás, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem te vagy a hibás, nekem túl magasak az elvárásaim." Miért kapom ezt a magyarázatot már másodjára? Mi lehet a gond szerintetek?

Figyelt kérdés

Már a második férfitól kapom meg, hogy nem velem van a gond, hanem nekik túl magasasak az elvárásaik a nőkkel szemben és senki nem felel meg. Egyszerűen nem értem... Diplomám van szóval annyira nem vagyok buta, bár modell nem vagyok de azért na... nincs baj se az alakommal se az arcommal. Karrierista vagyok aki később szeretne gyereket is. Céltudatos és kommunikációképes vagyok. Kifejezetten szeretem a páromat támogatni a szakmai és személyes skill-jeinek a fejlesztésében. Sok hibám van természetesen, de nem érzem azt, hogy megérdemelném ezt a szörnyű magyarázatot egymás után kétszer... Mind a ketten mechatronikai mérnökök, nagyon okosak és tudom, hogy ők elég egyediek tudnak lenni, de attól még nem értem miért nem vagyok elég... Tudom, hogy ez most szimpla hisztinek tűnik, de ha valakinek van ötlete, hogy miért vagyok ilyen szerencsétle, akkor légyszi ne tartsa magában.

Előre is köszönöm a válaszaitokat.



#hibás #nő #elvárás #hamis indokok #forrókása kerülgetése #mechatronikás
2021. jan. 3. 23:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
44%
Ha a szex nem működik akkor a kapcsolat se fog, a langyos vízben üldögélni unalmas, ki vágyik erre
2021. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy eleve csak szexkapcsolatot akartak. Legalábbis az itteni kérdések és válaszok alapján az ilyenek sok lánnyal összejönnének arra, de aztán nem akarnak többet tőlük, mert belsőre meg nem érdekli őket a nő, nem tartják értékesnek, érdekesnek.

Vagy olyan pasikat fogtál ki, akik sok nőnek bejönnek és ezért az egekben vannak az elvárásaik, és/vagy eszük ágában sincs még komoly kapcsolatban megállapodni, inkább szórakoznának még, és/de azért várják a csodát, hátha szájukba repül a sült galamb (alias tökéletes nő). Megtetszel nekik, mert elsőre úgy tűnik, elég sok elvárásuknak megfelelsz, de aztán rájönnek, hogy te is ember vagy, nem tökéletes, és egy másik nő érdekesebbnek tűnik. Tehát egyrészt nem is nagyon akarnak alapból elköteleződni, de azért megadják maguknak is az esélyt, hátha belédszeretnek. De nem tesznek bele sok (érzelmi) energiát a kapcsolatba, mert még várják a jobbat, újat, mást.

2021. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nevetek magamon, az előbb összeráncolt szemöldökkel gondolkodtam, hogy nem szerelmesek beléd, de akkor hogy szexeltetek?

De fos világban élünk.

2021. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!