Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Nem te vagy a hibás, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem te vagy a hibás, nekem túl magasak az elvárásaim." Miért kapom ezt a magyarázatot már másodjára? Mi lehet a gond szerintetek?

Figyelt kérdés

Már a második férfitól kapom meg, hogy nem velem van a gond, hanem nekik túl magasasak az elvárásaik a nőkkel szemben és senki nem felel meg. Egyszerűen nem értem... Diplomám van szóval annyira nem vagyok buta, bár modell nem vagyok de azért na... nincs baj se az alakommal se az arcommal. Karrierista vagyok aki később szeretne gyereket is. Céltudatos és kommunikációképes vagyok. Kifejezetten szeretem a páromat támogatni a szakmai és személyes skill-jeinek a fejlesztésében. Sok hibám van természetesen, de nem érzem azt, hogy megérdemelném ezt a szörnyű magyarázatot egymás után kétszer... Mind a ketten mechatronikai mérnökök, nagyon okosak és tudom, hogy ők elég egyediek tudnak lenni, de attól még nem értem miért nem vagyok elég... Tudom, hogy ez most szimpla hisztinek tűnik, de ha valakinek van ötlete, hogy miért vagyok ilyen szerencsétle, akkor légyszi ne tartsa magában.

Előre is köszönöm a válaszaitokat.



#hibás #nő #elvárás #hamis indokok #forrókása kerülgetése #mechatronikás
2021. jan. 3. 23:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nekem is ilyen jellegű problémáim vannak a pasikkal. De nekem még nem mondtak ehhez hasonlót, sőt semmit se! Belekeveredtem velük egyfajta szexuális viszonyba, de komolyat egyik sem akart, mikor rákérdeztem miért nem, nem mondták meg, csak annyit hogy nem szerelmesek. Ha gondolod beszélgessünk! 28/N
2021. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Én ezt úgy fordítanám le, hogy nem tudna szerelmes lenni beléd. Ami nyilván rosszul esik, főleg egy nőnek ha elutasítják, de lehet szimplán a kémián múlik. Amivel sajnos nem tudsz mit tenni.
2021. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Csúcsértelmiségi férfiak, valószínűleg jól is néznek ki, te pedig leírod magadról hogy kb az átlagos skálán mozogsz minden dologban, külső, végzettség stb. Miért olyan meglepő?
2021. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Kedves kérdező pont ilyen választ kaptam az egyik pasitol 2 hete. Nem értem miért.
2021. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szép vagy, nagyon okos vagy, de nem vagyok szerelmes."

Én ezt kaptam meg kétszer. Tényleg komolyat, nem csak szexkalandot kereső pasiktól (egyetemisták vagyunk, hasonló szakon). Igaz, más volt a kapcsolat hossza és jellege, más voltam benne én is, ők is. Mindkét esetben értem az okokat, egyiknél a közös hang hiánya, másiknál tényleg minden jó volt, csak rájött, hogy nem tud elköteleződni. (Jó kérdés, hogy ez utóbbi ok vagy okozat? Szerelem és elköteleződés) Szóval tényleg nem mindig magadban kell keresni a hibát. Néha azt érzem az elsővel kapcsolatban, hogy elrontottam. És valóban sok hibát elkövettem első kapvsolat lévén. De talán azért nem lett (részemről sem) valódi mély kötődés a vonzalom mellett, mert egyszerűen tényleg nem passzolunk. Vagy lehet, hogy csak éretlenek voltunk még ahhoz, hogy jól kapcsolódjunk. Fiúknál érzem ezt sokszor a fiatal korosztályban, hogy nem igazán foglalkoznak az érzéseikkel, - belső világukkal -, nem értik őket. Sokszor hiányzik az önismeret.

Illetve lehet hozzáállásban is az ok. Pl nálam eleinte volt egy csodálat, ami kissé szorongást, megfelelési kényszert, kisebbségi érzést szült. Ha ezt érzem én is valakin, az nem vonzó. Utálom a játszmákat, de sokszor megkaptam, hogy "adjam magam nehezebben". Lehet, ez is beleszámít a vonzalomba. Remélem, nem ez befolyásolja a mély érzéseket és a szerelmet. De ki tudja. Csak pár gondolat elindulni.


Teljesen megértem, hogy rossz mindkétszer ugyanabba hibába(?)/elutasításba belefutni. Főleg úgy, hogy más oldalról. Kicsit távolodj el, elemezd ki, mik voltak a hibák, mi nem volt mégse tökéletes. Itt megláthatod a saját és a partner hibáit is, illetve azt is, ha csak egyszerűen nem passzoltatok.


Ha érdekel, írj privátban, mesélj, én is mesélek.

2021. jan. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem volt teljesen világos a leírásod alapján:

Milyen fajta és milyen hosszú kapcsolatok voltak? Milyen céllal ismerkedtetek?

Mikor történt az elutasítás: randi előtt, után vagy szakításként?

2021. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%
A szex lesz itt a bibi.. Szerintem nem vagy valami jó az ágyban
2021. jan. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
97%
Attól, h valaki szép, okos, stb, még lehet unalmas élőben. Volt, h a karrierista modell helyett a kedves- jópofa- átlagos csajt választottam. Miért? Mert ő volt a szimpatikusabb. A párválasztás nem felvételi vizsga, h kinek van több pontja.
2021. jan. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem igazàból kamu ez a duma, amit a sràcok lenyomtak. Valószínű el tudtak volna veled valamit képzelni, ami nem feltétlen kapcsolat.


Vagy baromira ellenszenves a jellemedben valami nekik, amivel nem tudtak kiegyezni.

2021. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ebbol ugy tunik ok nem eleg jok hozzad. De tenyleg amiket leirtal mas fele pasi illik hozzad, orulj h szakitottak mert igy talalhatsz magadnak hozzadillot
2021. jan. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!