Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akiknek szakításkor már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek szakításkor már volt más valaki a képben hogyan alakult?

Figyelt kérdés
Azok tapasztalatai és tanácsai érdekelnének, akik egy amúgy szép, hosszú párkapcsolatból léptek ki. És a kilépés nehéz és fájdalmas volt, de szeretetben váltatok el, illetve korán találtak valakit, aki esetleg a régi helyébe léphet. Aki esetleg segített már kilépni is a boldogtalan párkapcsolatból. Tehát már a gyászidőszak alatt jelen van. Én ebben a cipőben járok, csak félek, hogy emiatt nem lesz időm feldolgozni az előtte lévő kapcsolatom végét..... ez pedig a mentális egészségem és a kialakulandó kapcsolat rovására megy. Nagyon hálás lennék valós tanácsokra és tapasztalatokra. Mire érdemes ilyenkor odafigyelni esetleg stb. Köszönöm.

2021. jan. 5. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

Talán gerincet kéne növeszteni, és nem egyik f-szból a másikba ülni :D

Dehát egy nőnek persze hiába mondok ilyet :D A vérükben van a bizonytalankodás, a felelősségvállalás hiánya és a sunyiskodás :D

2021. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak van más a képben, akik szakítanak, hiszen másért hagyják el a párjukat! Vagyis akit kidobnak, annak feltehetően nincs senkije!


A kérdésre válaszolva, aki elhagyja a párját másért, annak eleinte lelkiismeret furdalása van. Mármint akkor, ha sajnálja a másik, aki iránt elmúltak az érzései. Ha meg megundorodott tőle, akkor örül, és próbál boldog lenni.

2021. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Ha gyászidőszak alatt jössz össze valakivel, az tény, hogy az új kapcsolat rovására mehet. Ismétlem meHET. Tapasztaltam már ilyet is, olyat is, ez függ attól, hogy mennyire ragaszkodtál az előző partnerhez, hogy hogy áll a jelenlegi partnered az egészhez, mennyire toleráns, illetve függ a lelki erősségedtől is.

Saját tapasztalat:

4 év után szakítottam a párommal, kB. 2 hét után összejöttem egy sráccal. Mivel nem volt meg a gyászidőszak, ráment a kapcsolat, de 1 év elteltével újra kerestük egymást, mikor már jól voltam. Ma már 2 éve együtt vagyunk. :)

2021. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítottál, ha annyira jó volt minden? Vagy hogy lehetett amúgy szép, ha boldogtalan volt? Csak te akartál szakítani és bűntudatod van? És mennyire korán? Tettes vagy vagy áldozat? :)

Hát arra érdemes odafigyelni, hogy az új nem a régi helyébe lép, ő egy másik ember, és ne hasonlítgasd.

https://www.youtube.com/watch?v=4F4Uvq75W2E&list=RDbHNKB1E6w..

2021. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem másért hagytam el a páromat..mielőtt félreértenék, mint az előzőek. Ő csak a végén "került képbe". Csak a döntésemet nehezen fogadtam el és vittem véghez. Ennyi. Tehát már előtte is tudtam, hogy ez lesz a vége csak nehezen ismertem be. Nem a másik/új miatt romlott meg a viszony....
2021. jan. 5. 12:06
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Csak épp addig nem lépted meg a visszafordíthatatlan lépést, amíg nem érezted magad biztonságban és kényelmesen egy másik f-szon.

Biztonsági játékot játszottál, csak saját magadra gondoltál, hogy te jól járjál.

Ezt hívják f-szkörhintázásnak.

Ezt művelik a nők igen gyakran.

2021. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#4 Már nem voltam szerelmes, szép lassan kiölte belőlem. Amúgy viszont szép emlékként gondolok vissza rá és nem bánom, sokat tanultam belőle. Így értettem.

Az áldozat vs tettes: Honnan nézzük? Ha onnan, hogy valaki próbálkozik, mindent megtesz de a másik nem így áll hozzá és szép lassan eltávolodsz a másiktól akkor én az áldozat vagyok. Sokat is szenvedtem.

Ha onnan, hogy kivel szakítottak, akkor a párom (vagy hát exem).

2021. jan. 5. 12:10
 8/19 A kérdező kommentje:

#6

Nem így volt. Természetesen nem ismerheted a sztorit, hogy miért is húztam eddig stb. Pont, hogy végre magamra kellett, hogy figyeljek, mert sokáig csak a másik fél érdekeit néztem, nem akartam bántani.

Nagyon rossz tapasztalataid lehetnek, hogy így vélekedsz. Sajnálatos.

2021. jan. 5. 12:12
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem visszafordíthatatlan a lépés.
2021. jan. 5. 12:13
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted ez egy lelkileg bántalmazó kapcsolat volt, de bűntudatod van, mert te szakítottál és ezzel bántottad őt, aki gondolom, nem akart szakítani és most is visszajönne?
2021. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!