Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azokat kérdezem ,akik szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezem ,akik szakításkor vagy után bosszút álltak utána jobban éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
Az exem szeretőt tartott mellettem,elég pofátlanul csinálta,de ha rákérdeztem,tagadott.Végül elhagytam,később megtudtam,hogy nemcsak eggyel,egy bizonyos chat oldalon elég népszerű volt.Nem álltam semilyen bosszút,nem mondtam meg a szüleinek,a munkahelyünkön sem,mert ilyet nem tesz az ember,azzal akit szeret(ett).Mégis nagyon nyomorultul éreztem magam,mint egy kirúgott kutya,akivel bármit megtehetnek.Vajon ha bosszút állok,valamilyen móodon,könnyebb lett volna a lelkemnek?

2020. dec. 21. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Velem ugyanezt csinálta az exem. Mocskos, aljas módon megalázott. Én bosszút álltam. Nekem megérte. Vállalom ez van. Nem tudom neked javított volna bármin is, gondolom ez személyiségfüggő, de én rohadtul berágtam és nekem akkor ott úgy jót tett, aztán elküldtem a bús f*szomba és kizártam végleg az életemből. Ennyi.

Kinek mi.

Sokan jönnek azzal, hogy jaj de a bosszú nem ér semmit, ne süllyedj le a szintjére stb. Alapvetően persze ez így van, csak van az a helyzet, hogy azért úgy rohadtul megérdemli és érdemes kicsit megszopatni az aljasságért. Nem mondom, hogy minden szakítasnál, nálam is csak egyetlen egy embernél fordult elő ilyen bosszú állás. Megérdemelte tényleg.

2020. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Erre azért én nem lennék büszke és nem mondanám el a következő kiszemeltnek. Pl. én azonnal menekülnék attól, aki szeret bosszút állni. Nem, nem csaltam meg soha senkit, nem emiatt félnék. Túl sok dolgom volt olyan férfiakkal, akik a határozott nemet nem értik vagy engem hibáztatnak, amiért ők rontottak el valamit.

Honnan tudhatná valaki, hogy nem állnál bosszút, ha pl. szimplán csak kiszeretett belőled, te pedig úgy érzékeled, hogy kihasználtak (ami nem igaz, csak mondjuk te így értékelnéd a helyzetet)?


Nekem ez túl nagy kockázat lenne. Volt dolgom sajnos ilyen emberrel, akinek nem tudtam elmagyarázni a helyzetet. Évekig nem hagyott békén, pedig sose csaltam meg, sose bántottam, egyszerűen mondott dolgokat a kapcsolat elején, amiket elhittem, és szép lassan kiderültek, hogy semmi nem igaz belőle. Kiábrándultam. Emiatt szakítottam vele, nagyon egyenesen, nagyon határozottan, de mégis sokáig zaklatott.


Nem állítom, hogy ilyen vagy, csak ha én megtudnám, hogy a kiszemeltem bosszúálló típus, egyszerűen nem kellene nekem.

2020. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

A bosszúállás arról szól, hogy a sértett egó meg akarja torolni, hogy elvették a játékát.Mert csak az tud bosszút állni, aki előtte birtokolt.

Mindegy,milyen lelki folyamatok előzték ezt meg,de aki szeret, az elenged.

Sokkal nagyobb bosszú az élettől a hűtlennek,ha csendben, vagy nevetve hagyod elmenni,akkor is ,ha közben mást érzel. És nyugi, mindent visszakap mindenki.

Aki más könnyein át lesz boldog,nagyon megkapja.

Csak a családomból három példát tudnék mondani, a magamén kívul. Mikor rájöttem, hogy hónapok óta a legocsmányabb módon csal a nejem, csendben elváltunk, még sok sikert is kívántam. Azóta a harmadik párja van, és romokban az élete,alkoholista, verekedős, stb lett az ígéretes pasikból.Ja, igen, éppen 18-szor akart visszajönni....Soha, akkor sem ha egyetlen nő lenne a világon. Soha.

2020. dec. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ezek szerint a te sértett egód így áll bosszút. Te nem elengedsz, hanem nem fogadsz vissza. Ha beledöglötök, akkor se.
2021. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!