Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akiknek visszajött az exe, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek visszajött az exe, az mit csinált ami hatására meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Mindent megtennek erte, mar fel eve hogy elhagyott.
2021. jan. 8. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Ez volt a cél.

Ne teperj olyan vonat után, amit lekéstél, mert gyorsabb, nem éred utol.

Szállj fel a következő vonatra.

2021. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés
2021. jan. 8. 22:30
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem passzoltak az újjal és velem volt a legjobb a szex.
2021. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Grat hogy aki a kérdésre válaszol azt lepontoztátok, aki meg téríteni akar annak van igaza.

Engem ez nem érdekel. Engem olyanok érdeklnek akiknek viszajött az exe, és az hogy ez mi hatására történt meg és pont.

De az is lehet hogy ilyenek nincsenek, hát jó.

2021. jan. 9. 18:10
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Az jobb hogyha visszamegy, ha nincs ló jó a szamár is alapon?

Hova lett az önbecsülésed?

2021. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem tudok mást szeretni ez a baj. Annyira úgy éreztem hogy ő egy tökéletes aranyos lány, és jó is volt vele. Aztán elég csúnyán elbánt velem. De ha újra feléledne a régi éne, azért mindent megadnék :(

Nem tudok más kapcsolatot létesíteni, egyszerűen már nem tudok hinni. Sose tudhatom kiben mikor kattan meg valami.

2021. jan. 9. 18:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz se fog tetszeni, de nincs szánalmasabb mint egy férfi aki bármit megadna egy nőért. Soha nem fogod ilyen attitűddel visszakapni. Meg mire is volna jó, ha egyszer amúgy is elbánt veled?

Ebből is látszik, hogy nem csak a nőknek kellenek az olyan férfiak akik a cipőjük talpát törlik beléjük, hanem fordítva is megvan ez.

Az egyetlen módja, hogyha valakit vissza akarsz hódítani, az pont az, ha azt a látszatot tudod kelteni, hogy rohadtul jobb lett az életed amióta nincs. Tolod a jobbnál jobb csajokkal az insta sztorikat, meg mindenféle laza posztokat, innen-onnan. Sportról, kirándulásról, haverokkal lógásról stb. Légy kreaítv.

Ha azt látja hogy levakarhatatlan vagy, mint a farmerba ragadt rágó, az életbe nem fog feléd nézni. És igazából ez utóbbival teszi a legjobbat neked is, meg magának is.

Ha rám hallgatsz, törölsz róla minden fotót, tiltod mindenhonnan, kivágsz mindent ami rá emlékeztet. Ha róla ábrándozol, meg még mindig ő a mobilodon a háttérkép, ne csodálkozz, hogy nem tudsz túllépni rajta.

2021. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez is lenne az ésszerű az az igazság. Viszont én mindenképpen szeretnék még esélyt adni a történetnek, ha kapok, mert az elején nagyon nagyon jó volt a kapcsolatunk, és benne érzek valami olyat, mintha nekem találta volna ki a sors. Pedig nagyon sokáig nem is volt belé szerelmes.

Ragadást és needyskedést abbahagytam, nem vezetett sehova.

A kérdésre válasz akkor az hogy csak a szerencsébe bízhatok, és bármit teszek csak rontom az esélyem?

2021. jan. 11. 20:55
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet más történetét összehasonlítani a tiéddel, ugyanis minden ember más. Ami másnak úgy alakult, az nem biztos, hogy neked is úgy fog, csak mert valamit ugyan úgy csinálsz. De én azt mondom, hogy inkább lépj túl. Néha ez a legjobb, amit tehetsz önmagadért. Nekem most karácsonykor vallotta be a volt párom, akit a világon mindennél jobban szerettem, hogy már nem szeret. Nagyon sírtam, nagyon szenvedtem, de úgy voltam vele, hogy nem éri meg könyörögni. Ha már saját magadat nem tiszteled annyira, hogy mérgezed a lelked egy olyan emberrel, aki eltolt magától, akkor legalább állj úgy hozzá, hogy az exed érdekében hagyd őt békén. Ha valóban szereted, elengeded. Mert nyilvánvalóan azért ment veled szét, mert nem tetted boldoggá. És ha tényleg, igazán szereted, akkor neked az ő boldogsága lesz az első.
2021. jan. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"De ha újra feléledne a régi éne"

.

Ez az az álom, az idea, ami sosem fog bekövetkezni.

A "régi éne" azt jelentette, hogy szeret. Az viszonyt elmúlt.

A hiánya is el fog múlni. Több milliárd ember túlélte a szerelmi válságait, csalódásait, az elsőt és az utolsót is.

Vond le a tanulságokat, azokkal is építkezel, tanulsz, beépül a személyiségedbe.

Előtted az élet!

2021. jan. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!