Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Váratlanul elhagyott a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlanul elhagyott a párom. Átmeneti megbolondulás vagy szerintetek ez végleges? Volt akinél ilyen helyzetben meggondolta magat az illető es visszakonyorogte magat?

Figyelt kérdés

Én is illetve a párom is nyáron léptünk ki több évig tartó kapcsolatból. Nem terveztem kapcsolatot ezután, de annyira egymásra találtunk,hogy végül összejöttünk. Ez 2 hónapja volt, néhány napja pedig kaptam tőle egy SMS-t,hogy elbizonytalanodott és jobb lesz nekünk külön ,lehet,hogy hiba volt ilyen gyorsan belekezdeni egy masik kapcsolatba lelkileg nem all még ugy. Azzal az indokkal nem a szemembe mondta,hogy akkor biztos meggondolna magat. Értetlenül állok az egész előtt. Ilyet még soha nem kellet megélnem,hogy valaki ilyen gyerekesen viselkedjen felnőtt létére. A legnormálisabb embernek hittem akit ismerek.

Szerintetek ha magaban lesz egy ideig es ugy erzi,hogy készen all egy masik kapcsolatra akkor visszajönne hozzam? Minden tokeletes volt köztünk, csodált engem. Nem ertem,miert tortenhetett ez. Az elozo no nem johet szoba ő mar Amerikaban el.O pedig eleg regimodi nem hagyna el mas no miatt.Nem tudom tultenni magam ezen az egészen,nagyon megszerettem ilyen rovid ido alatt. Mit tehetnék?



2016. okt. 2. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

És még te nevezed magad felnőttnek?!


2 hónap telt el!! 2 hónapja "jártok"! Minden tökéletes volt köztetek? 2 hónap!! Mint egy 15 éves szerelmes kislány, már ne is haragudj.


Több évig tartó kapcsolatból lépett ki, azt hitte menni fog, végül mégsem így történt.

Ezen azért nem kell annyira csodálkozni.


Te megszeretted ilyen rövid idő alatt, ő viszont nem. Ez van.

2 hónap után meg ne mondj már ilyeneket, hogy de hát minden tökéletes volt köztetek. Az első 2 hónapban még mindig minden tökéletes..


Mit tegyél? Bújj ki a rózsaszín ködből.

2016. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
35%

Én hagynám,hagy főjön a saját levében,lehet fél ,hogy te is otthagyod és megint csalódna

nem hiszi el a valóságot....

adj neki időt....

2016. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap tényleg kevés. Ő megpróbálta elterelni a gondolatait veled, de meggondolta magát! Ha tényleg fontos vagy neki akkor keresni fog, én elvből nem keresném! Az meg egyenesen kiábrándító, h sms-ben közli mindezt!
2016. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En azt hittem hogy valami 10 eves parkapcsolatrol beszelunk mikor megnyitottam a kerdest...

Nem mukodott veled a dolog neki. Ennyi. Ne keresd, ne legyel pioca.

2016. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen. Nem vagyok rá büszke, de ifjúkoromban ez volt akkor, mikor meggondolatlanul kezdtem kapcsolatokba anélkül, hogy mérlegeltem volna, mennyire fog működni. Olyan "próbáljuk ki" alapon, megtetszett valaki, összejöttünk, aztán 1-2-3 hónap után mindig kihátráltam valamilyen indokkal. Vissza nem mentem senkihez, mivel ugye mindegy volt, hogy kivel jövök össze, mindig akadt újabb "áldozat"
2016. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!