Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A zéró kontakt szabály mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zéró kontakt szabály mennyire hatásos, ha azt akarom elérni, hogy hiányozzak az exemnek?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem keresem 3 hétig semmilyen formában. Akkor lehetséges, hogy hiányozni fogok neki, ha azzal az indokkal szakított, hogy nem tudott szerelmes lenni belém 2 hónap alatt, de szeretett velem lenni, és jól érezte magát a társaságomban? Minden nap beszéltünk eddig, most pedig hirtelen eltűnök ugye 3 hétre.

#szakítás #Zéró kontakt szabály
2021. jan. 18. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem fogod érdekelni, de kívánom, hogy ne legyen igazam!
2021. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg annyi idő alatt te is kiszeretsz belőle, úgyhogy hajrá.
2021. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmi olyan nem tudsz tenni, amivel elérhetnéd azt, hogy párkapcsolati szempontból hiányozz neki, szóval innentől kezdve az egész vergődésed felesleges. A zéró kontakt szabály viszont ez esetben is hasznos lehet, talán a 3 hét alatt rájössz, hogy mégis képes vagy nélküle létezni és nem kell lecsúsznod kapcarongy szintjére és futnod utána.
2021. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy attól függetlenül nyugodtan beszélhetünk normális formában. De az már nem lenne ugyanaz...
2021. jan. 18. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Már erre is van valami idióta "létező taktika" aminek külön neve is van? Lassan már semmit nem lehet csinálni anélkül, hogy az ne kerüljön valami ilyen idétlenkedés keretei közé.


Amúgy az exek pont leszarják, ha eltűnsz, kivéve ha te dobtad őt. Ellenkező esetben... Én az exeimmel egyszer sem beszéltem azóta, hogy kidobtak. De nem is érzem ezt problémának vagy valami idióta taktikának. A múlt az múlt. Le kell zárni, halottnak kell tekinteni azokat akik már nem részei az életednek.


Ez a legkönnyebb és legelegánsabb taktika. Semmi jópofizás, semmi áskálódás.

2021. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem meg nem veszett a dolog. Adsz neki időt,hogy átgondolja a dolgokat rendezze az érzéseit,te is ezt tudod tenni,aztán meglátjátok.

..

2021. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Angel3000 ***** válasza:
0%
Szia! Én letiltanàm mindenhonnan a helyedben, és még a telefont sem venném föl neki!
2021. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tiltom sehonnan mert szeretem, és nem haragban váltunk el, hanem jó viszonyban. Mindenki megérdemel egy második esélyt ha keres akkor nem utasítom vissza.
2021. jan. 18. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Ohh, én várom másfél hónapja, szerintem hagyd a francba. :D
2021. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hagyom, én tenni akarok érte és bebizonyítani, hogy én is tudok változtatni a hibáimon. Mert nekem is volt nem csak neki :/
2021. jan. 19. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!