Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ghostingolni egy mentalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolni egy mentalis beteget nagyon kegyetlen?

Figyelt kérdés
Ezt tartom az egyetlen megoldasnak sajnos, magam miatt. Tudom, hogy onzoseg, de tonkrementem mellette. :(
2021. jan. 18. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Akkor már tisztességesebb lenne megírni, hogy "azért tűnök el, mert..." - aztán utána tényleg eltűnni. Nem is kell kifejteni nagyon, elég pár pontba összeszedni.


Minden jobb, mint az a random eltűnés. Az csak rontja a másik személy bizalmát az emberekben...

2021. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Most ne ezzel foglalkozz, hanem mentsd a bőrödet. Komolyan mondom. Ha kétségeid vannak, menj el egyszeri alkalomra te is szakemberhez, és tedd fel neki ugyanezt a kérdést.
2021. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek a #2-essel. Rohadt gyorsan tűnj el és tiltsd le mindenhol.

Ne érdekeljen semmi. És legyen örök igazság mindenkinek hogy mentális beteggel és mentálisan instabil emberrel NEM KEZDÜNK SEMMILYEN KAPCSOLATOT!

2021. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

En vegul, ismetlem, vegul ezt csinaltam. Tok mindegy, hogy mit mondtam. Anyukamat is hivogatta, es o se merte elkuldeni a fenebe, ezert az eletunk empatiabol siralomvolgy lett. Amig elegem nem lett.

Paranoid skizofren. De depresszio, barmi mas igy vegzodott volna, ha mar a verem csapolja le valaki, kisujjam nyujtom, a karom kell, es igy is menthetetlen.

Meg ne gondold magad!

2021. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

3.


Be ne zárjuk mindegyiket valami "eldugott helyre", hogy ne legyen szem előtt? Bár végtére is az emberiség mindenkori hozzáállása ez volt a témában.


De manapság mikor minden nagyjából harmadik-negyedik személy érintett, akkor ez már nem fog működni.

2021. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Még ha csak annyit írsz is, hogy többször nem fogsz jelentkezni, nem fogsz írni, valamit akkor is írj mielőtt végleg eltűnsz. Gondolj már bele. Ha eleve mentális beteg. Akkor mit vált ki belőle ha szó nélkül tűnsz el? Legalább ne érje már váratlanul, hogy nem jelentkezel többé.
2021. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lucaszek96 ***** válasza:
78%
Na már most az sem mindegy hogy tényleg beteg e vagy csak szar korszaka volt ( jómagam el basztam pár évet bizonyos drogokkal ami után az élet nem igazán volt fenékig tejfel egy darabig) a kérdésre válaszolva mindegy hogy kegyetlen e vagy sem ha neked így jobb akkor ez a helyes lépés
2021. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen, kegyetlen!
2021. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Magam részéről többször keveredtem viszonyba mentális betegekkel, relatív jól megúsztam. Viszont egy ismerősöm összejött egy bipoláris, drogos ringyóval, aki még paranoid is volt, gyógyszerfüggő és komoly rohamai voltak. Eleve nem értettem mit akar a srác tőle, de mindegy nem az én dolgom. Többszörös szakításokat mind kemény zaklatás követte a lány részéről, és mikor ettől függetlenül lakcímet váltott a fiú, megadta az új elérhetőségét. Na ekkor fogtam én a fejem, hogy te egy állat vagy. Végre a sors kegyes egybeesést kínál, hogy felszívódj, te meg magadra rántod az üldöződ?? Mondanom sem kell akkora botránnyal járt, amikor felkereste az új helyen a lány, hogy kivonult a rendőrség, mint jó párszor korábban is a régi címen, jól bealázva a szomszédok előtt, megrontva a viszonyt velük. Aki kegyetlenségnek tartja ilyen esetekben a nyomtalan felszívódást, annak fogalma sincs róla, milyen ez a műfaj! Magyarán az áldozattal ki lesz kegyes és mikor??
2021. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Mindket oldal szempontjait ertem. Es nehez, mert nyilvan szerettem, de tenyleg nem tudja, aki nem volt ilyenben. Nekem volt olyan hogy a fonokomet felhivta
2021. jan. 18. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!