Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újrakezdenétek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdenétek így?

Figyelt kérdés
Feleségem négy hónappal a szakítás után mégis újrakezdené, mert rájött, hogy engem szeret. Ebben a négy hónapban neki volt másik kapcsolata, és bár szeretem őt, és szívesen folytatnám, de zavarna a tudat, hogy abban az ágyban csinálta mással, és valószínűleg a lakás többi pontján is. Ti ilyenkor félretennétek a büszkeségeteket vagy inkább nem kezdenétek újra?
2021. jan. 20. 21:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Azt írod szereted, így bár fenntartásokkal, de megpróbálnék új esélyt adni neki. Mindenki hibázhat
2021. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Ne képzelegj... ha szeretitek egymást, folytassátok.
2021. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Folyton arra gondolnek, hogy a masik tuti alakult mar neki es miatta dobott, aztan most, hogy koppant, jo vagyok megis en.

Kepes lennel gond nelkul a lakasban jarkalni, szeretkezni vele abban az agyban? Ha a valasz nem, akkor nem erdemes szerintem, ugyis feszultseget okozna. Sajnalom egyebkent :(

2021. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Próbáld meg, ha szeretnéd. Viszont ha úgy érzed x idő után, hogy nem tudod magad túltenni a történteken, akkor érdemes lezárni és nem bántani a másikat egyikőtöknek sem.

Mert sajnos akarva-akaratlanul is büntetheted majd őt emiatt, esetleg úgy érzed majd, hogy mostmár neked is mindent szabad, mert ő van rosszabb helyzetben, neki kell tepernie. Ami viszont a feleséged számára baromi Megterhelő lesz lelkileg, ha tényleg szeret és azt fogja érezni, hogy az igyekezete hiábavaló.

Sajnos átéltem ezt, ugyan nem hibáztam, de hónapokkal később újrakezdtem az exemmel. Mivel ő volt a szakító fél, próbáltam apait anyait beletenni, szeretni őt és körbeugrálni, de nem volt neki elég. Rettentően leépített engem lelkileg az újrakezdés utáni néhány hónap, majd a hab a tortára az volt, hogy lebukott előttem, hogy ismerkedik ezek ellenére. Rettentő érzés volt, nem kívánom senkinek.

Persze megkaptam, hogy ő akarta hogy menjen, de nem ment. Mégsem mondta volna meg korrekt módon, pedig akkor könnyebben viseltem volna.. Na de így... :(

2021. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Én nem. Valószínűleg a másik pasi dobta, vagy mégsem volt olyan szupi ahogy gondolta, most meg már te is jó lennél.
2021. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%

Te is szereted, ő is szeret, viszont ha neked ez nem elég és nem tudod félretenni, hogy ő a szakításotok után ismerkedett mással, akkor nincs értelme újrakezdeni. Nem fog működni, ha te csak arra tudsz gondolni, hogy vajon hol és hányszor szexelt mással azalatt az idő alatt. Neked is rossz lenne és neki is, ha bűntudatot keltesz benne ezért, esetleg hibáztatod vagy bünteted érte (még ha nem is szándékosan).

Nem biztos, hogy azért menne vissza hozzád, mert mással nem működött. Van mikor valaki akkor tudja újra értékelni, amije volt, csak már megszokta, mikor rájön mit veszített. Nyilván nem látunk bele mi van a háttérben, de ilyesmi is előfordulhat.

2021. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Alessandro10 ***** válasza:
93%
Én speciel soha nem szerettem még annyira senkit, mint a feleségemet, meg hiába éreztem úgy, leélném vele az egész életem,.. miután elhagyott, már semmi értelmét nem látnám, hogy visszafogadjam ha idővel vissza akarna jönni.
2021. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

Persze szerelmes. Annyira szerelmes volt a nő hogy gyorsan más alá feküdt. Aztán azzal se volt jó így visszakullog és baleknak nézi a kérdezőt.

Ez a nő nem szerelmes, csak kell valaki aki finanszírozza az életét.

2021. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy kezdeném, aki ilyen hamar túllépett annak nem igazán volt fontos a kapcsolat. Ráadásul mindenről eszembe jutna hogy mással hentergett.
2021. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

Kuka

Másnak meg nem kell

2021. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!