Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újrakezdenétek velem ha ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdenétek velem ha ti lennétek a (volt) párom helyében?

Figyelt kérdés

3 évet töltöttünk együtt,kisebb-nagyobb konfliktusokkal,de lényegében az utolsó percéig jól megvoltunk. Számos probléma akkor merült fel,amikor 300 kilóméterrel arébb ment dolgozni,ahol összeismerkedett egy nővel. Akarva-akaratlanul is de próbálta ellenem fordítani,több kevesebb sikerrel,viszont ez okozott köztünk néha veszekedést. (Köztük semmi nem volt soha,-félreértések elkerülése végett).

Teltek a napok, és egyszer csak villámcsapásként ért a szakítás. Megvádolt azzal hogy én őt idehaza megcsalom és biztos forrásból tudja,hivatkozott a kevesebb éjjeli együttlétekre

is,amik a viták miatt kicsit lecsökkent. Azonban szakítás után, kiderült hogy terhes vagyok,- de nem tarthattam így meg. Ő nem tudott róla.

Most 1,5 hete hétvégén elutaztunk néhány barátommal (közös barátok), de nem szóltak arról a volt párom is jön. Végig azon volt engem kiakasszon,minden adandó alkalmat kihasznált. Rettentő csúnya beszólásai voltak, végül is ő tört meg és jött át hozzám aludni.

Viszont kiderült hogy babát vártam volna tőle. Nem tudom már miért nem kételkedik benne hogy nem csaltam meg,de kiborult mert nem szóltam és az a baba az övé is lett volna. Igen,de bizonytalanra nem hozhattam volna világra. Olyan volt mintha akarta volna azt a picit.

Én is bánom,nem tudom mennyi megértést kapok ezért biztos nem.

Lehet még ezt a kapcsolatot rendezni?


2017. nov. 8. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Megérdemelné, hogy este 11 után Budapesten bekeverdjen véletlenül a Hős utcába!
2017. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Ha tényleg nem csaltad meg, csak beképzelte, akkor nem volt értelme a szakításnak. Én csak azért is elmondtam volna neki, hogy terhes vagyok, bár én ugyan nem vetettem volna el. Számba vettem volna, hogy hajlandó-e elhinni hogy az övé és nem csaltam meg, folytassuk a kapcsolatot, vagy magamra hagy a gyerekkel, akkor viszont isten áldja örökre.

De nem így történt, és valamelyest igaza van, hogy az övé is lett volna. Ezt érdemes lett volna megbeszélned vele.

Remélem rendezitek valamilyen módon a helyzetet és a legjobbakat kívánom!

2017. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 8. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A másik felet nagyon nem halljuk, de abból amit leírtál ha én lennék, akkor újrakezdeném veled. Az viszont nem értem, hogy te miért akarnád velem újrakezdeni. Ez alapján egy hisztis fsz vagyok :)
2017. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert a világ minden kincsénél jobban szeretem ezt a "fa.szt". :)
2017. nov. 8. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy úgy :) A szerelem már sokakat rossz útra vitt. Például engem.


Két barátnőm is nagyon rosszul viselte az abortuszt vagy vetélést. Elkezdtek hibáztatni engem. Ez ellen nem lehet mit tenni, megutálnak, annyi a kapcsolatnak, előbb utóbb. Ez egy elég gyakori pszichológiai jelenség. Te most látszólag könnyen viseled a dolgot. Ha nem hagy ott, akkor is biztosan elvetetted volna a magzatot?

2017. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem viselem jól. Nem tudtam volna sose elképzelni hogy ilyent teszek. Főleg saját véremről van szó, de a kérdés nem az én lelkiállapotomról szólt.
2017. nov. 8. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén a pasid nem érdemel meg téged.Egyaz hogy egy idegen nőnek jobban hitt mint neked .Innentől kezdve én nem adnék a pasinak esêlyt.
2017. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!