Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vegyem rá, hogy szemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy szemtől szemben beszéljünk egymással a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, bennem viszont maradtak kérdések felé. Nem akarom visszakönyörögni magam hozzá, csak leülni kicsit normálisan és szemtől szemben megbeszélni pár dolgot.

Mivel vegyem rá, vagy mit csináljak?



2021. jan. 24. 16:57
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha megkéred, mit mond? Vagy mit mondott?
2021. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt, hogy ő már nem szeretne többet találkozni ezzel az indokkal szakított. Szóval utána már nem is kérdeztem ezt.
2021. jan. 24. 17:07
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarja, akkor sajnos esélytelen. Legalább személyesen szakítottatok?
2021. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem akkor érdemi kommunikációra sem lesz fogható.

Őszinte embernek ismerted meg?

Milyen eséllyel kamuzna neked élőben valamit csak azért, hogy beléd rúgjon?

2021. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem személyesen, hanem neten keresztül. Nem akarok nagyon erőszakos lenni, hogy megkeresem és akkor úgy beszéljünk, hanem azt szeretném ha belemennék egy rövid beszélgetésbe.
2021. jan. 24. 17:11
 6/24 A kérdező kommentje:
Őszinte embernek ismertem meg. Nem hiszem, hogy hazudna élőben.
2021. jan. 24. 17:11
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ráadásul neten tette, már ezzel kibújt az egész alól, szóval, nem hiszem, hogy találkozni fog veled. Főleg, ha azért lett volna lehetősége személyesen is közölni, mégis így tette...

Elhiszem, hogy most rossz, de valahogy az ilyenért nem kár.

2021. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 kerjoz ***** válasza:
100%
tok oszintén annyit mondok h TE írdle amit szeretnél neki mondani, de semmi kérdést!! ..a múlt az múlt,fogad el ak is ha nehéz "még" egyelore!
2021. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És ha valami csellel rávenném pl a haverja felhívná magához egy indokkal és ott lennék, akkor csak beszélne velem. Nem vagyunk rosszban egyébként, sőt mondta hogy barátként beszélhetünk továbbra is, de én azóta nem kerestem és ő sem.
2021. jan. 24. 17:26
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez csak a te kétségbeesésed. Még mindig szeretnél összejönni vele.
2021. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!