Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez ok lehet egy hosszú kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ok lehet egy hosszú kapcsolat megszakítására?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 3 éves kapcsolat. Másfél éve együtt élünk. Nyaltuk faltuk egymást állandóan és ez mái napig kitart. Nagyon szeretjük egymást. Ám!

Van pár probléma ami miatt mostanában igencsak elgondolkozok a szakításon.

Egyik az, hogy én szeretnék gyerekeket, ő viszont retteg a gyerekneveléstől és fél a szüléstől. Mindig csak tereli a témát, hogy egyszer majd lehet. De legbelül tudom, hogy nem.

Másik, hogy bipoláris zavara van. Bizonyos időközönként pánikrohamai és hisztijei gyakran indokolatlanul. Pl. odaégett az étel és ez miatt széttöri a fakanalakat meg bömbölve üvölt úgy, hogy a szomszéd lakásban is hallják. Itt pécsen az utcánkban már sokan erről tudják kik vagyunk... Volt, hogy engem is megdobált. Ilyenkor mindig üvölt velem, hogy hagyjam el, meg azért kiabál, hogy miért nem mondok semmit.

Nem egyszer már a borotvapengét kellett kivennem a kezéből. Láttam már nyomát is annak, hogy vagdosta magát mikor nem voltam otthon.

Pszichológushoz is jár, de más segítséget nem fogad el..

Ez engem felőröl... Nagyon szeretem őt. De tényleg. Viszont ez így hosszú távon nem fog működni. Két évig higgadtan tudtam ezekre a dolgokra reagálni, de mára már van, hogy kiabálok vele. Amire persze nem vagyok büszke..

Ezek mellett még rendkívül feledékeny is. Mióta együtt vagyok vele, kétszer hagyta el a pénztárcáját és az összes iratát. És ilyenkor se arra összpontosít, hogy utánajárjon, hanem csak tör és zúz.

Plusz már a szex se olyan. Annyira stresszes szegény, hogy minden egyes alkalom fáj neki. Mindig sírással fejezzük be. Hiába mondom neki, hogy ez így nekem se élvezet, de erőlteti, mert szexelni KELL!

3 éve leszünk együtt. Már közös vállalkozást tervezgetünk és már gyűjtsük a pénzt ingatlanra. Ti mit tennétek? Vannak tapasztalataitok?



2021. jan. 25. 09:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Elég viharos kapcsolat, az biztos! :D
2021. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
És ez csak mostanában tűnt fel ugye?
2021. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki fél a szüléstől, arra ne eröltesd rá, nem neked kell keresztül menned rajta..

Plussz szerintem ha valakinek ilyen komoly mentális problémái vannak, az ne vállaljon gyereket

2021. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy elmebeteg nőtől akarsz gyereket??? Nálad sincs minden rendben, a lány legalább tisztában van a helyzetével.
2021. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Sokáig tényleg nem volt semmi jele ezeknek. Főleg, hogy messzire laktunk egymástól és csak hetente egyszer találkoztunk. Aztán mikor összeköltöztünk, sokáig nem volt semmi. Majd egyszer volt egy ilyen balhé. Azóta mindig van, bizonyos időközönként.

Csúnyán mondva úgy tudom ezt elmagyarázni, mint mikor sokáig nem fingasz a párod előtt, aztán ha egyszer megtörténik, akkor folyamatosan :D

2021. jan. 25. 09:44
 6/24 A kérdező kommentje:
#3-as. Igen, ebben tökéletesen igazad van. Nem akarom ráerőltetni. Igazából már ez ok lehetne a szakításra..
2021. jan. 25. 09:45
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi alapján fogsz dönteni és mikor?
2021. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Túlságosan kötődöm hozzá. És félek, hogy csinálna magával valamit.
2021. jan. 25. 09:48
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen labilis embernek nem való gyerek, mindenki kikészülne és a pici szívná meg legjobban. Egy mentális beteggel együtt lenni marha nagy áldozat, neked kell eldönteni, hogy összességében megéri-e...
2021. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

ilyentől gyerek?


Mi lesz ha nem alszik majd a gyerek sír egész nap?


Tudod, hogy a való életben is előfordult már olyan mint a Fűrész-ben?


Majd este odateszi a karod alá a babát mikor nem bírja majd elviselni a bőgéseket és reggel te arra ébredsz, hogy megfojtottad, te kikészülsz majd öngyilkos leszel ő meg vígan éli az életét...


Na egy ilyen nőről ezt el is tudom képzelni.

2021. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!