Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez ok lehet egy hosszú kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ok lehet egy hosszú kapcsolat megszakítására?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 3 éves kapcsolat. Másfél éve együtt élünk. Nyaltuk faltuk egymást állandóan és ez mái napig kitart. Nagyon szeretjük egymást. Ám!

Van pár probléma ami miatt mostanában igencsak elgondolkozok a szakításon.

Egyik az, hogy én szeretnék gyerekeket, ő viszont retteg a gyerekneveléstől és fél a szüléstől. Mindig csak tereli a témát, hogy egyszer majd lehet. De legbelül tudom, hogy nem.

Másik, hogy bipoláris zavara van. Bizonyos időközönként pánikrohamai és hisztijei gyakran indokolatlanul. Pl. odaégett az étel és ez miatt széttöri a fakanalakat meg bömbölve üvölt úgy, hogy a szomszéd lakásban is hallják. Itt pécsen az utcánkban már sokan erről tudják kik vagyunk... Volt, hogy engem is megdobált. Ilyenkor mindig üvölt velem, hogy hagyjam el, meg azért kiabál, hogy miért nem mondok semmit.

Nem egyszer már a borotvapengét kellett kivennem a kezéből. Láttam már nyomát is annak, hogy vagdosta magát mikor nem voltam otthon.

Pszichológushoz is jár, de más segítséget nem fogad el..

Ez engem felőröl... Nagyon szeretem őt. De tényleg. Viszont ez így hosszú távon nem fog működni. Két évig higgadtan tudtam ezekre a dolgokra reagálni, de mára már van, hogy kiabálok vele. Amire persze nem vagyok büszke..

Ezek mellett még rendkívül feledékeny is. Mióta együtt vagyok vele, kétszer hagyta el a pénztárcáját és az összes iratát. És ilyenkor se arra összpontosít, hogy utánajárjon, hanem csak tör és zúz.

Plusz már a szex se olyan. Annyira stresszes szegény, hogy minden egyes alkalom fáj neki. Mindig sírással fejezzük be. Hiába mondom neki, hogy ez így nekem se élvezet, de erőlteti, mert szexelni KELL!

3 éve leszünk együtt. Már közös vállalkozást tervezgetünk és már gyűjtsük a pénzt ingatlanra. Ti mit tennétek? Vannak tapasztalataitok?



2021. jan. 25. 09:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"félek, hogy csinálna magával valamit"

Sose szabadulsz meg tőle. Szóval nyeljél és tegyél le a családalapításról.

Ezek nem kicsi bajok, hanem bazi nagyok.

2021. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Őszinte leszek, ha a párom a gyerekkel nyaggatna úgy, hogy világosan tudta, mikor összejöttünk, hogy nem akarok, seperc alatt kiszeretnék belőle és ennek eredményeképp ki is vágnám, ha nem áll le a témával és gyerek után sóvárog mellettem.
2021. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egyre rosszabb lesz es egy ido utan teged is tonkretesz. menekulj, amig lehet, szanalombol ne maradj vele.
2021. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Miért akarsz gyereket, ha már most gyűlölöd szegényt? Vagy te tényleg azt hiszed, hogy ilyen anyával valaha normális gyerekkora és normális élete lenne? Meghibbantál, vagy mi bajod van? Ennyire önző nem lehetsz.

Minél hamarabb lezárod ezt a kapcsolatot, annál jobb mindkettőtöknek. Egyáltalán nem vagytok egymásra jó hatással, sőt, csak megbetegítitek egymást még jobban.

2021. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%
Ha igyis ugyis vele maradsz, mert nyilvánvalóan vele maradsz, gyerek előtt, mellett ne felejtsetek el kellő mennyiségű antidepresszánst fogyasztani, amit alkohollal érdemes leöbliteni a fokozott hatás érdekében.
2021. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne kényszerítsd ki tőle a gyereket... azontúl hogy teljesen jogosan fél a szüléstől, azt is jól látja hogy a mentális problémája miatt is az a jó döntés ha nem vállal.

A saját sztorim is hasonló, nekem is van mentális gondom, épp olyan mint anyukámnak. (Itt se kellett volna már gyerek-vagyis én...)

Én nem akarom ezt tovább örökíteni, az exemnek természetesen mondtam is még a kapcsolatunk elején, hogy nem tervezek gyereket, vonogatta a vállát. 3 év után jött nyaggatni hogy neki mégis kell.

Könnyebb lett volna bele se menni.... de hálisten vagyok olyan erős hogy nem engedtem neki és kiléptem. Igen, ez szakítóok. Nem a betegsége, mert azt kezelteti, és ez nem egyik napról a másikra oldódik meg, sőt lehet hogy csak enyhül majd... de fél gyerek nem létezik

2021. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ilyen nőnek így valóban nem való gyerek.
2021. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapjaiban elétrő életcélokkal (gyerekvállalás) nincs értelme a kapcsolatnak.
2021. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek utan az volna tragedia ha gyereket szeretne.
2021. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Yoda m. ***** válasza:
25%

Hát kedves Kérdező!

Most megkaptad...

Én azonban mielőtt bármit is mondanék, szeretnék kérdezni:

Mennyire ismered a lány szüleit, életkörülményeit? Fiatalkori énjét, életét... amiről talán mesélt neked egyszer-egyszer. Vagy nem mesélt semmit leánykoráról, anyukájáról?

Mit tudsz te egyáltalán róla?

Például azelőtt is bipoláris volt? Vagy csak azóta, amióta Te vagy neki?

Hmmm?


Az ERŐ legyen Veled!

2021. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!