Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve járunk, de az egész kapcsolat alatt rengeteg rosszat tettünk egymással. Rengetegszer szakítottunk, de mindig összejöttünk, mert hiányoztunk egymásnak. Tavaly ilyenkor szakítottunk, majd hónapokkal később elkezdett hiányozni, de akkor már nem akart velem járni, sőt beszélni se akart velem, és le is voltam tiltva nála. Próbálkoztam nagyon sok módon visszaszerezni őt, de sehogy sem sikerült, és az egész nyaram majdnem sírással töltöttem, depressziós lettem miatta, miközben ő kiélte magát a haverjaival. Majd novemberben ismét elkezdett nagyon hiányozni, és ráírtam, majd végül egész odáig jutottunk, hogy ismét együtt vagyunk. A több hónapos depizés után én voltam a világ legboldogabb embere, hogy sikerült visszakapnom őt. De 3 hónappal később, ismét azt érzem, hogy sz@r minden. Az elején még okés volt, de az idő múlásával egyre jobban gyülemlik fel a múlt, és folyamatosan aggreszivitást érzek a párom iránt, elfog a gyülölet.. ismét napiszinten veszekszünk minden miatt, és úgy érzem nem is szeret engem. Nagyon sokszor elgondolkoztam az újbóli szakításon, csak az a baj, hogy akkor még jobban szarul lennék, és hónapok kellennek, hogy elfelejtsem őt. Annak ellenére, hogy mennyire utálom őt néha, egyszerűen nem tudom elengedni, és nem akarom azt a depressziót átélni megint.. és az is fáj, hogy ha szakítunk, akkor neki nem hiszem, hogy hiányoznék, csak én kötődök hozzá. Nem rég úgy összevesztünk, hogy szünetet kért, és azt mondta, hogy egy hétig nem ír rám, de én se zaklassam őt. Már az első nap nem tudtam egyàltalán aludni, mert folyamatosan rágondoltam, idegeskedtem rajta.. aztán szerencsére másnap rámírt és megnyugodtam. Tehát röviden annyi, hogy szar vele, de nélküle még szarabb, és utálom magam emiatt, hogy nem tudok elszakadni tőle. Az nem megoldás, hogy pasit keresek, barátnőzök, vagy tanulással elfoglalom magam, mert nyáron is ezeket csináltam, mégis folyamatosan rágondoltam..
2021. febr. 1. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz úgy szakítani. Egyszer kellene kitartónak lenned szakítás után, és ha elég idő eltelt, felszabadulnál. Majd idővel jöhetne valaki más az életedbe. De mivel ezt sosem várod meg, csak pazaroljátok egymás idejét ezzel a se veled, se nélküled kapcsolattal.
2021. febr. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
58%
Elmúltàl màr 20? Szakember làtott-e?
2021. febr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
4 ev után ilyen nem lesz
2021. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Orvost keress inkább.
2021. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos egy négy éves kapcsolat után nem könnyű elengedni a másikat, megértem, hogy nehéz a dolog. Esetedben viszont úgy látszik, hogy nem a párod hiányzik igazán, hanem a kapcsolat (hiszen amikor együtt vagytok, nem jó a dolog, ha nem, akkor hiányzik igazán (azokok alapján, amit leírtál)).

Tehát tudom, hogy nehéz, de mindenképp érdemes lenne megpróbálnod tényleg elengedni őt. A helyedben szakítanék vele, a közösségi oldalakon letiltanám és kitörölném, hogy még csak a kísértés se legyen ott, és ne szenvedj attól, hogy a Facebook feldobja a képeit.

És ami a legfontosabb: tedd rendbe magad. És ezalatt nem azt értem, hogy csak tereld el a figyelmed (mint írtad, ez nem is vált be neked), hanem lelkileg szedd össze magad. Ülj le, gondold át, mi az, ami boldoggá tesz az életben, miben tudnád fejleszteni magad. Lehet, érdemes pszichológushoz is elmenni, egy jó pszichológus sokat segíthet egy ilyen helyzetben. Amíg önmagaddal nem vagy rendben, nem érdemes kapcsolatba belekezdeni, mert abból alakulhatnak ki könnyen az ilyen függőségi kapcsolatok, mint az esetedben.


Remélem, meg fogod tudni hozni ezeket a döntéselet, mert ezzel a kapcsolattal csak vesztegeted az idődet és tönkre teszed magad.

2021. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Annyi , hogy mi nem jöttünk újból össze. Hiányzik nagyon , de se veled se nélküled kapcsolat volt. Rengeteget sírtam míg együtt voltunk is mert sokat bàntott. Tudom , hogy jobb nélküle de nem tudom elengedni.
2021. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!