Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor ezt mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor ezt mondani?

Figyelt kérdés
Egy éves kapcsolatomnak lett vége. A férfi szakított velem, de igazán semmilyen indokot nem mondott. Inkább azt, hogy ritka toleráns, türelmes, megértő vagyok, akivel mindent meg lehet beszélni. Azzal zárta maradjak olyan amilyen vagyok, majd otthagyott. Totál nem értem, ha semmi baja nem volt velem, akkor mi ez az egész?
2021. febr. 4. 17:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Igen, van humorérzékem is, az biztos. Meg öniróniám, amikor saját magamat nevetem ki. 😁
2021. febr. 4. 18:23
 12/27 anonim ***** válasza:
27%

Nem magadat röhögted ki, hanem őt, miután lebziztad. A lehető legkevesebb fájdalmat akarta okozni, ezért nem ment bele részletekbe. Plusz kellemetlen is egy szakítás, ő már továbblépett.


Semmi olyat nem tett az eddigi írásaid alapján, ami miatt fikáznod kellene.

2021. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12-es szerintem te az öniróniát nagyon nem ismered. 🙂
2021. febr. 4. 18:59
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

De igen, baja volt veled. Ez gyult benne. Te nem vetted eszre, o pedig tudta, hogy ezen nem segitene, ha megbeszelnetek. Legtobbszor a masik nem latja, nem latja be, igy nincsen ertelme.

Szoval nem mondta meg mi miatt, de komolyan gondolta.

2021. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

12 előbb bepasizott az ex pasija mint szegény lány ez szomorú, de mégis. XD


és mielőtt be lenne állítva a meleg srác valami szintnek vedd figyelembe, tudhatta magáról de mégis más életéből elvett 1 évet.

2021. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Homárérzés:)))
2021. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%
Valoszinű megunt. Aki tul rendes kiszámithato az általában igy járt
2021. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Jaj de bírom hogy egyesek engem támadnak. Hello ő is mondta hogy mindent meg lehet velem beszélni! Ő titkolózott, nem pedig én. Ezt a meguntat is szintén bírom.
2021. febr. 4. 19:41
 19/27 A kérdező kommentje:
17-es aki kiszámítható azt megunják? Mióta? Ezt te sem gondolod komolyan.
2021. febr. 4. 19:42
 20/27 anonim ***** válasza:

Akkor ezért sem fejtette ki mert meg sem értenéd..

17 voltam

2021. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!