Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor ezt mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor ezt mondani?

Figyelt kérdés
Egy éves kapcsolatomnak lett vége. A férfi szakított velem, de igazán semmilyen indokot nem mondott. Inkább azt, hogy ritka toleráns, türelmes, megértő vagyok, akivel mindent meg lehet beszélni. Azzal zárta maradjak olyan amilyen vagyok, majd otthagyott. Totál nem értem, ha semmi baja nem volt velem, akkor mi ez az egész?
2021. febr. 4. 17:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem is szakításkor mindenféle szépet mondott az exem, olyat, amit el nem tudtam volna képzelni még a kapcsolatunkban sem, hogy mondani fog. Sajnos utána derült ki igazán, hogy mennyire álszent duma volt az a részéről és csak próbált vele tüzet oltani, miközben a képtelen volt tisztességesen lezárni a kapcsolatunkat.
2021. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
17-es pont hogy tisztességesnek tartottam volna! Azt is elmondta hogy egyszer már volt ferfivel orálisan. Nem bántottam emiatt! Akkor szerinted mit nem értettem volna meg? Ja hogy csak a levegőbe beszélsz.
2021. febr. 4. 19:57
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt rosszra gondolni. Lehet, hogy jó embernek tart, nem akar megváltoztatni de nem is érzi, hogy passzolnátok egymáshoz. Néha csak érzi az ember, hogy a kapcsolat számára nem kielégítő de nem tudja elmagyarázni racionálisan, hogy miért. Ezért inkább úgy szakít, hogy ne rombolja az önbizalmadat. Szerintem érett dolog volt a részéről.
2021. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont hogy érettlen. Kb minden jó veled, a személyiséged is, de mégsem kellesz. Ez érettség? Valami indokot érett ember ad. De nem kifogást hanem a valódit. Szerintem ez az érettség.
2021. febr. 5. 21:16
 25/27 anonim ***** válasza:
De ha nincs valódi ok...egyszerűen csak nem érzi, hogy te kellenél neki. Te nem ismersz olyan férfiakat akik minden téren rendben vannak de érzed, hogy nincs még egy kis szikra sem köztetek?
2021. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Az máris egy magyarázat. Nem azt érzem amit te. Ennyi és megvan az indok.
2021. febr. 5. 21:49
 27/27 A kérdező kommentje:
A szakítást mindig indokolni kell. Nem pedig hogy ez de jó szép benned, sőt minden jó, de én most szakítok, és nincs semmilyen magyarázat! Ez kicsit olyan hogy úgy gondolja bármikor kedve szerint visszajöhet az illető. Hát nem!
2021. febr. 5. 21:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!