Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor ezt mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor ezt mondani?

Figyelt kérdés
Egy éves kapcsolatomnak lett vége. A férfi szakított velem, de igazán semmilyen indokot nem mondott. Inkább azt, hogy ritka toleráns, türelmes, megértő vagyok, akivel mindent meg lehet beszélni. Azzal zárta maradjak olyan amilyen vagyok, majd otthagyott. Totál nem értem, ha semmi baja nem volt velem, akkor mi ez az egész?
2021. febr. 4. 17:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Lefordítom magyarra: azt mondta, hogy "már nem szeretlek és végeztünk".


Hogy miért nem annak ezer oka lehet, ő tudná megmondani.

2021. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
En pedig pont arra lettem volna kiváncsi. De elég lett volna kimondania hogy nem szeret, de ezt sem mondta ki.
2021. febr. 4. 17:19
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez ismernem kéne a csávót, meg téged is.


legfeljebb tippelgethetünk te meg az egyiket elfoadod mint tény, de nem biztos hogy igaz..


-talált szebbet

-unalmas vagy

-csávó meleg

-nyert a lottón és nem akar adni a nyereményből :DDD

2021. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Értem, kellemetlen. De most tőlünk mit vársz?
2021. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3-as, a csávó meleg a necces sajnos. Voltak erre jelek.
2021. febr. 4. 17:25
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret már, különösebb oka nincs a szakításra, vagy nem akarta bevallani, megbántani pedig nem akart. Szóval ha már fájdalmat okoz, akkor amellé csomagolt egy kis kedvességet is, hátha úgy könnyebb lesz.
2021. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Pedig a melegség erősen necces. Ugyanis férfi létére régen szop..ott már le férfit kölcsönösen, de azt mondta nem vágyik rá. Hát velem nem gyakran akart szexelni. De amikor volt akkor nagyon élvezte.
2021. febr. 4. 17:31
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
7 Hát.. ebbe jól beletrafáltam, pedig csak rossz viccnek szántam. Nem szép dolog lopni másnak az idejét, akkor valószínűleg meg akart gyözödni a "hovatartozásáról" így már erthető miért vagy ritka toleráns és megértő :)
2021. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Most azon röhögök hangosan, hogy basszus a végén még bepasizott? 😂😂😂
2021. febr. 4. 17:49
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaa.. nem rossz, ezen jót nevettem :D

Azt elfelejtette hozzátenni hogy van homor érzéked is

2021. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!