Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ha 1 hónapos kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 1 hónapos kapcsolatot valaki több hónapig sirat?

Figyelt kérdés
Mennyire normális dolog az, ha valaki 1 hónapig tartó szerelmet nem tud lezárni olyan hamar? Lehetséges hogy azért mert még a "kezdeti fázisban" lett vége és még mindig ábrándozik hogy milyen jó lehetett volna vele? Mert mondjuk ennyi idő alatt csak a szép dolgokat látja meg az ember a másikban, a hibáit annyira nem ismerte meg.

2021. febr. 7. 05:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. És jól írtad, a kapcsolatot, szerelmet, szóval az érzést siratja. Vagy azt, amit elképzelt, hogy lehetett volna. Szóval nem magát az embert.
2021. febr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magányos lett az a fő baja.
2021. febr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt egy 2 hónapos szerelmi kapcsolatom ami miatt közel egy évig bánkódtam. Nagyon ragaszkodtam a lányhoz.
2021. febr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
1 hónap alatt bele se tudtam szeretni senkibe...
2021. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy kapcsolatomat nem tudtam eddig kiheverni. 5 hónapig tartott. Minden más hosszabbat lazán sikerült. Elcsépelt, de nem az időtől függ, hanem az érzelmektől és azok intenzitásától...
2021. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre szabály, mindenki úgy és anny ideig dolgozza fel, ahgoy tudja.
2021. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy írod, kérdező. Én még mindig nem tudok 100%-ban túllépni egy 2 hónapos kapcsolaton, mert annyira tökéletesnek éreztem a másikat, még nagy hormonális lángolás volt, rózsaszín köd, álomvilág. Nem kerültünk lelkileg elég közel, tehát még csak "szeretlek" sem volt. Szorongtam a tökéletessége és a tapasztalatlanságom miatt, így máig azt érzem, én szúrtam el, és lehetett volna sokkal jobb. Emiatt nehéz elengedni.


Azt gondolom, ha lett volna legalább fél év, vagy több, mire elmúlik a kezdeti rózsaszín köd, akkor nem fájt volna ennyire (feltéve, ha nem alakul ki akkor sem a szellemi-érzelmi összhang és erős lelki kötődés, ami ugye 2 hónap alatt még nem tudott). Ha pedig meglett volna, akkor csak ki kellett volna várni azt, hogy feloldódjunk, és akkor jó kapcsolat lehetett volna. Azóta sokat változtam, tanultam, értem. Az is bánt, hogy tudom, ma már sokkal jobban csinálnám és talán nem szúrnám el így. De ezt már nem tudom meg. Cserébe összeszorul a gyomrom, ha meglátom őt.

2021. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemnek érdekes tulajdonsága, hogy nincs semmi szabálya.


Annak se, hogy a hossza érdekes volna.

Attól még lehet nagyon intenzív.

Lehet, hogy annak a félnek kitartott volna élete végéig is, de hát kettő kell hozzá.

2021. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is voltunk kapcsolatban. Egyetlen csók volt. 3 éve nem tudok rajta túllépni.
2021. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én két hónaposat sirattam kb. 1 évig. Aztán elmúlt.
2021. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!