Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 honapos szunet a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 honapos szunet a kapcsolatban szerintetek megerositi vagy gyengiti a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt mar valakinek resze szunetben a parkapcsolat alatt?Ha tudtok akkor legyszi irjatok peldakat,tapasztalatokat.De jo lenne 25 ev felettiek inkabb.
2009. szept. 12. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, ha valamnnyire szeretitek még egymást, még ha nem is tudtok róla, akkor egyértelműen megerősíti, az is lehet, hogy az az 1 hónap csak pár nap lesz! DE nem tudni a szitut, hogy mi van veletek!

Mi szakítottunk, vagyis ő velem és 3 napra már újra akarta kezdeni.

2009. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne a szünet oka? Szerelem van? Milyen a kapcsolat?


Am. a tapasztalatok többsége azt bizonyítja szerintem ( nem mind) hogy ha szünet akkor szakitás. De ha úgy van szünet h pl külföldi munka, akkor szerelem jelenlétében erősitenie kell, de ha nincs, akkor szerintem nagyobb az esély a rombolásra.

2009. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha szünet kell, akkor már vége, nme kell erőltetni
2009. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok, jelenleg én is ilyen cipőben járok,én 29 vagyok férfi,párom 27,és 10-éve élünk együtt,és motanra elég sok feszültség van köztünk,minden féle probléma,pl : anyagi,munka helyi,családi,bizalmi,mind ezek ellenére én még mindig nagyon szeretem és nem tudom elképzelni nélküle a jövömet,és nem is szeretném,ö felöl meg nem tudok kiigazodni hogy most hogy érez írántam,és közösen kitaláltuk hogy tatsunk szünetett,valoszínüleg és a munkámba fogok temetkezni,de nagyon félek etöl a helyzettől,mivel 50-50% arányban olvastam,halottam hogy ez a szünet dolog használhat. Ha esetleg valaki tud valami tipet adni mit tehetnék,azt nagyon megköszöném.
2010. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!