Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy mindjárt 1 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy mindjárt 1 hónapos kapcsolatom, de megtetszett más fiú is, aki a barátom előtt tetszett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy kb 1 hónapos kapcsolatom,táborban ismerkedtünk meg.Jól kijöttünk egymással,azt éreztük egymásnak teremtettek,ugyanaz az érdeklődési körünk stb.Neki én vagyok az első barátnője.Nagyon érzékeny tipus.

A tábor és a barátom előtt tetszett egy fiú és ő is viszonozta ezt,vagyis én is tetszettem neki,s úgy volt találkozunk és közbejött ez a tábor.A mostani barátommal elcsattant az első csókunk a táborba,aztán jött igy sorba,találkoztunk egyre többet,majd összejöttünk.Eddig a másik fiú nem volt sehol.Aztán egyszer csak felbukkan.Segit nekem lefogyni,úgymond ő lett a személyi edzőm.2x találkoztunk,egyszer hogy beszéljük meg hogy hogy legyen,másodszor pedig edzettünk.Nagyon aranyos fiú,kedves velem,jól kijövök vele is.Viszont a barátom is ilyen kedves,aranyos stb.de ő egy évvel kisebb és ezért nem egy suliba fogunk járni szeptembertől,de a másik fiúval viszont egy suliba.Más iskolában lenni már nem lesz olyan,igy nem tudom hogy most,hogy megtetszett a másik fiú szakitsak vele vagy mit csináljak?:(:(



Bocsi,nem gondoltam hogy ilyen hosszú lesz ez a szöveg.Kérlek ne legyetek bunkók,segitségre lenne szükségem és nem beszólásokra.


Kérlek,segitsetek :S



2014. aug. 24. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyj le!
2014. aug. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

érzékeny meg satöbbi...egy idő után ez fárasztó,főleg egy férfitől.

válaszd a srácot akivel együtt tudsz edzeni,vagány,közös az érdeklődés.

2014. aug. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most erre mit lehet mondani? Ha osszejossz a masik fiuval akkor egyreszt sokkal jobb lesz neki, mivel megszabadul valakitol aki elobb-utobb ugyis otthagyja, valamint a masik fiu utan meg majd megtetszik egy 3-ik. Amikor meg ugy dontesz majd hogy valamelyik mellett ott maradnal akkor meg annak fog megtetszeni egy masik lany es akkor at fogod erezni amit a mostani baratodnak okoztal.

Es erre most nagy tetben fogadnek is.

2014. aug. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert az érzékenység együtt jár az unalommal? Mekkora idióta vagy.
2014. aug. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!