Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha kiderülne, hogy a nőd nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a nőd nem veled akart összejönni először, hanem egy másik sráccal akinek ő nem kellett, de aztán mivel nem akart egyedül lenni ezért a "Ha nincs ló, jó a szamár is." elvét követve beadta neked a derekát, akkor szakítanál vele?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem te voltál az első opciója, hanem amolyan vigaszdíj vagy neki, akkor mit tennél? A helyes lépés az lenne, ha lenne önbecsülésed és továbbállnál egy olyanért, akinek nem csak egy opció vagy hanem odavan érted. Vagy tévedek?

2021. febr. 8. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy párkapcsolatban a kezdeti bizonytalanságok utóbb felszínre törnek. Ennek számos formája lehet: megcsalástól kezdve egy egyszerű szakításig sok lehetőség elképzelhető. Azt mondom, hogy inkább akkor kezdjetek bele egy komoly kapcsolatba, ha mindketten úgy látjátok, hogy a másikat komolyan tudjátok venni és azért vagytok vele, mert ő tetszik.
2021. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mármint "Igen, tévedsz." vagy "Igen, szakítanék vele."?
2021. febr. 8. 22:32
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ. Voltam hasonló helyzetben. Aztán a második srácba beleestem. Közben az első rájött, hogy mégis szeretne tőlem valamit. De akkor már nem adtam volna a második srácot semmi pénzért.
2021. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Szakítanék, de ebben az a nehéz, hogy amíg nem ő mondja, nem lehetsz biztos a sztoriban.

Az egyetlen biztos fogódzó ilyenkor az, ha az illető bevallja, hogy nincs túl a másikon. Lehet ezt szépíteni, de ha nincs túl, akkor te bizony szamár vagy a ló helyett. Amikor az ember szerelmes, az olyan boldogság, hogy reseteli az agyat, stornózza a korábbi szerelmeket. Ha ez nem történik meg, akkor csak búfelejtő vagy.

De ezt nem feltétlenül vallja be mindenki. Mondjuk szerelmet vallani max. nagyon elvetemültek fognak hazugságból. A legtöbb ember, aki csak szexkapcsolatot akar, képtelen szerelmet hazudni, akkor inkább veszni hagyják a dugópajtást.

Tehát egyrészt fontos, hogy ő mit mond.

Ha te csak feltételezed, hogy te vagy a szamár, mert előtted volt egy nagy csalódása, az még kevés. A lényeg, hogy ő mit mond.

Amúgy meg az igazi szerelem rá van írva az emberre. Minden más csak silány utánzat.

Ha biztosan tudnám, hogy szamár vagyok, akkor lelépnék.

Életem egyik legnagyobb szerelmét ezért löktem el magamtól. Pedig nem mondta soha. De ismertem a lányt, aki miatt évekig szenvedett, fel tudtam mérni, hogy nagyságrendekkel szebb és különlegesebb volt nálam és nem kívántam pótlék lenni.

2021. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak az indulás volt ilyen, de később megszeretett, akkor miért kellene szakítani?
2021. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Én hasonlóan jártam, csak erről sosem tudtam mert a kedves exbarátnőm nem tájékoztatott. Jelekből, Messenger üzenetekből raktam össze a képet. Mostani eszemmel szakítanék ilyen esetben azonnal. Húztuk majdnem 3 évig, az igazságot sosem tudom meg mi történt... Biztos van kivétel amikor majd beléd szeret, de khm köszönöm én ebből nem kérnék☺️
2021. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

Attól függ, hogy alfa vagy-e vagy incel. Ha alfa, akkor ánusznyalatás, mélytorok, pisiszex, kakiszex aztán mehet az egész fel a Napiszarra és a legjobb ha a csajon szex közben a diplomás sapka van a fején.


Ha incel, akkor örülj neki, hogy van kivel szexelned és lyuk van a seggeden és nem egy meleg srác tömködi, mert már annyira szexhiányod van, hogy ő is jó, csak érjen hozzád valaki. Szóval alkudj meg.

2021. febr. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Szakítanék. Ne pazaroljuk egymás idejét egy halva született kapcsolatban.
2021. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért szakítanék?
2021. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!